Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Jaunā vecā identitāte

Diegu var pārraut, virvi — ne. Viena šķiedra ir vāja, bet muskulis stiprs. Pinumā ir spēks un simbols… Tādiem vārdiem LOK Izpildkomitejai savu izstrādāto Latvijas olimpiskās komandas vizuālās identitātes konceptu pamatoja tās autori Miķelis Baštiks, Gatis Mūrnieks un Bruno Bīrmanis.

Mākslinieki norādīja, ka pinums atrodams gan pieclatu monētas zeltenes bizē, gan Nameja gredzenā, Baltijas ceļā un pat LOK emblēmā. Izveidoti arī tērpu meti, kuros, saglabājot tīras krāsas lielos laukumos, lakoniski izcelta piederība — arī detaļās ar smalkumu. Turpinot nacionālās lietišķās mākslas radītāja Anša Cīruļa tradīcijas, izstrādātas rakstu zīmes.

LOK IK ar gandarījumu apstiprināja šo vizuālās identitātes konceptu.

LOK IK piešķīra tiesības 2015. gada 2.—5. jūlijā Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi rīkot Valmieras pilsētai un Cēsu novadam. Vienīgi sacensības airēšanā notiks Lielupē, burāšanā — Burtnieku ezerā, smaiļošanā un kanoe — Limbažu olimpiskajā centrā, šaušanā — Valkā, vingrošanā — olimpiskajā centrā Rīga.