Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Jaunatnes olimpiādes rezultāti

Biatlons Individuāli Meitenes. 90.-92. g. dz. 3 km. 1. Angelīna Bogdanoviča (Daugavpils 12. vsk.) 11:07 (0), 2. Alīna
Pogodina (Daugavpils 12. vsk.) 12:12 (2), 3. Agnese Dadzīte (Madonas 1. vsk.)
13:11 (0). Zēni. 90.-92. g. dz. 4 km. 1. Artūrs Andersons (Madonas 2. vsk.) 10:31 (0), 2. Matīss Spaile (Madonas
Valsts ģimn.) 11:00 (0), 3. Dairis
Zālītis (M. Brimmerbergas Pļaviņu vsk.) 11:18 (2). Meitenes. 93.-95. g. dz. 2 km. 1. Alina Krivašonoka (Daugavpils 15. vsk.) 9:49 (0), 2. Dīna Zariņa (M. Brimmerbergas Pļaviņu vsk.) 10:09 (0), 3. Natālija Kovaļova (Krāslavas Varavīksnes vsk.) 10:10 (1).Zēni. 93.-95.
g. dz. 3 km.
1. Nauris Raize (Madonas Valsts ģimn.) 8:45 (0), 2. Mareks Zenfs (M.
Brimmerbergas Pļaviņu vsk.) 9:09 (2),
3. Jānis Baunis (Kusas pamatsk.)
9:49 (2)Meitenes. 96.-98. g. dz. 1,5 km.
1. Kristīne Gregersone (M. Brimmerbergas Pļaviņu vsk.) 5:55 (0), 2. Aļona Deiko (Daugavpils
13. vsk.) 6:07 (1), 3. Zane Kivkucāne (Kusas
pamatsk.) 8:03 (6).Zēni. 96.-98. g. dz. 2 km. 1. Toms Tipainis (Kusas pamatsk.) 8:06 (0), 2.
Ņikita Osipovs (Daugavpils 13. vsk.) 8:50 (0), 3. Inguss Baltābols (M.
Brimmerbergas Pļaviņu vsk.) 8:54 (0). Stafete90.-92. g. dz. 3 x 3 km. 1. Madonas
Valsts ģimn. (Matīss Spaile, Sintija Skraustiņa, Dāvis Sārs) 35:58, 2.
Daugavpils 12. vsk. (Romāns Drugoveiko, Alīna Pogodina, Rolands Krams) 36:12, 3. Gulbenes 2. vsk. (Jānis Miezītis,
Viktorija Savļaka, Kaspars Beitāns) 37:14.93.-95. g. dz. 3 x 2 km. 1. Kusas pamatsk. (Jānis Sārs, Sigita Lapsiņa,
Jānis Baunis) 30:59, 2. Vestienas pamatsk. (Ilvars Veibs, Olita Lūse, Jānis
Indriksons) 34:22, 3. Madonas
Valsts ģimn. (Dinārs Kairis, Daija Līva Aivare, Nauris Raize) 35:05.96.-98. g. dz. 3 x 1,5 km. 1. Daugavpils 13. vsk. (Marks Ivanovs, Aļona
Deiko, Ņikita Osipovs) 17:10, 2. M. Brimmerbergas Pļaviņu vsk. (Inguss Baltābols, Kristīne Gregersone,
Andrejs Zvirgzdiņš) 18:39, 3. Kusas pamatsk. I (Toms
Tipainis, Anete Kaparkalēja, Arvis Burķītis) 19:38.Distanču slēpošanaIndividuāliMeitenes. 90.-92. g. dz. 3 km. 1. Inga Paškovska (Priekuļu vsk.) 11:04,33, 2.
Monta Razgale (Priekuļu vsk.) 12:24,19, 3. Laima Leitāne (Mālpils vsk.)
13:12,26.Zēni. 90.-92. g. dz. 5 km. 1. Mārtiņš Indriksons (Madonas 1. vsk.)
16:34,67, 2. Reinis Veckalniņš (Madonas 2. vsk.) 16:42,17, 3. Artūrs
Andersons (Madonas 2. vsk.) 17:51,10.Meitenes. 93.-95. g. dz. 2 km. 1. Kristīne Liepiņa (Krāslavas pamatsk.)
7:30,26, 2. Krista Kupča (Madonas Valsts ģimn.) 7:40,10, 3. Gerda Āboliņa (Madonas Valsts ģimn.) 7:55,73.Zēni. 93.-95. g. dz. 3 km. 1. Mārcis Jakovičs (Madonas 1. vsk.) 8:44,96,
2. Rūdolfs Kļaviņš (Madonas 1. vsk.) 9:23,04, 3. Jānis Ārents (Madonas 1. vsk.)
10:14,44.Meitenes. 96.-98. g. dz. 1 km. 1. Zane Gulbinska (Priekuļu vsk.) 3:27,83, 2.
Annija Keita Sabule (Priekuļu vsk.) 3:43,00, 3. Kitija Auziņa (Madonas 1. vsk.)
3:43,92.Zēni. 96.-98. g. dz. 2 km. 1. Artūrs Ivanovs (Madonas 1. vsk.) 7:02,33,
2. Vladislavs Ņedaivodins (Alūksnes sākumsk.) 7:28,55, 3. Jurģis Dudelis
(Smiltenes Triju pakalnu pamatsk.) 9:30,43.SprintsMeitenes. 90.-92. g. dz. 1,2 km.
1. Viktorija Savļaka
(Gulbenes 2. vsk.), 2. Astrīda Bērziņa (Madonas Valsts ģimn.), 3. Laima Leitāne
(Mālpils vsk.).Zēni. 90.-92. g. dz. 1,2 km. 1. Mārtiņš Indriksons (Madonas 1. vsk.), 2.
Reinis Veckalniņš (Madonas 2. vsk.), 3. Harijs Nikolajevs (Ērgļu vsk.).Meitenes. 93.-95. g. dz. 0,8 km.
1. Kristīne Liepiņa
(Krāslavas pamatsk.), 2. Krista Kupča (Madonas Valsts ģimn.), Dana Īspētere (Madonas 1. vsk.).Zēni. 93.-95. g. dz. 0,8 km. 1. Mārcis Jakovičs (Madonas 1. vsk.), 2.
Rūdolfs Kļaviņš (Madonas 1. vsk.), 3. Aleksandrs Ptrijuks (M. Brimmerbergas
Pļaviņu vsk.).Meitenes. 96.-98. g. dz. 0,8 km.
1. Kitija Auziņa (Madonas 1.
vsk.), 2. Zane Gulbinska (Priekuļu vsk.), 3. Annija Keita Sabule (Priekuļu
vsk.).Zēni. 96.-98. g. dz. 0,8 km. 1. Artūrs Ivanovs (Madonas 1. vsk.), 2.
Vladislavs Tedaivodins (Alūksnes sākumsk.), Raimonds Zelčs (Rogas Hanzas vsk.).Hokejs96.-98. g. dz. 1. Jelgavas 3. pamatsk., 2. Rīgas Angļu ģimn.,
3. Rīgas Pļavnieku sākumsk.93.-95.g.
dz.
1. Ziemeļvalstu ģimn., 2.
Jelgavas Valsts ģimn., 3. Rīgas Centra humanitārā vsk.Kalnu slēpošana Milzu slaloms Meitenes. 90.-92. g. dz. 1. Lelde Gasūna (Siguldas Valsts ģimn.) 38,42,
2. Madara Meldere (Siguldas Valsts ģimn.)
39,1, 3. Anna Bondare (Rīgas Angļu ģimn.) 39,95.Zēni. 90.-92. g. dz. 1. Svens Markss (Rīgas Hanzas vsk.) 38,27, 1.
Kristaps Blūms (Āgenskalna ģimn.) 38,27, 3. Uldis Brīze (Rīgas Franču lic.)
38,46.Meitenes. 93.-95. g. dz. 1. Beāte Bērziņa (Cēsu Valsts ģimn.) 40,25, 2.
Krista Vtkovska (Mežciema pamatsk.) 40,36, 3. Beatrise Ābeltiņa (Cēsu Valsts
ģimn.) 41,42.Zēni. 93.-95. g. dz. 1. Mārtiņš Onskulis (Valmieras Pārgaujas
ģimn.) 38,21, 2. Miks Zvejnieks (Mārupes vsk.) 39,03, 3. Pēteris Kovisārs
(Āgenskalna ģimn.) 39,18.Meitenes. 96.-98. g. dz. 1. Agnese Āboltiņa (Rīgas Angļu ģimn.) 39,81,
2. Evelīna Gasūna (Siguldas 3. pamatsk.) 41,59, 3. Madara Zvīne (Rīgas Franču
lic.) 41,73.Zēni. 96.-98. g. dz. 1. Žaks Gedra (Cēsu Pastariņa pamatsk.) 40,88,
2. Elvis Opmanis (Rīgas V. Zālīša pamatsk.) 41,15, 3. Miks Ozols (Priekuļu
vsk.) 41,77.SlidošanaMeitenes. 93.-95. g. dz. 333 m. 1. Kristīne Aperāne (Rīgas Juglas vsk.) 45,67,
2. Anželika Zavadecka (Ventspils 6. vsk.) 48,5, 3. Beāte Melbārde (Vijciema
pamatsk.) 49,35.Zēni. 93.-95. g. dz. 333 m. 1. Pauls Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimn.)
34,59, 2. Raivis Ruģelis (Rīgas 64. vsk.) 35, 90, 3. Māris Šaicāns (Vijciema
pamatsk.) 36,63.Meitenes. 96.-98. g. dz. 333 m. 1. Beāte Bērziņa (F. Brīvzemnieka pamatsk.)
43,17, 2. Katrīna Prince (Ventspils 6. vsk.) 43,78, 3. Anna Prince (Ventspils
6. vsk.) 45,85.Zēni. 96.-98. g. dz. 333 m.
1. Linards Kaktabulis (Mežciema pamatsk.) 38,47, 2. Eduards Tralmaks (Rīgas
Pļavnieku sākumsk.)  38,68, 3. Niks
Kalnbērziņš (Rīgas Pļavnieku sākumsk.) 39,75Meitenes. 96.-98. g. dz. 500 m. 1. Beāte Bērziņa (F. Brīvzemnieka pamatsk.) 1:06,93,
2. Katrīna Prince (Ventspils 6. vsk.) 1:07,25, 3. Anna Prince (Ventspils 6. vsk.)
1:11,00.Zēni. 96.-98. g. dz. 500 m. 1. Toms Alpa-Lūks (Rīgas 64. vsk.) 1:01,84, 2.
Linards Kaktabulis (Mežciema pamatsk.) 1:04,38, 3. Tālis Zukulis (Rīgas
Valdorfskola) 1:08,58.Meitenes. 93.-95. g. dz. 800 m. 1. Anželika Zavadecka (Ventspils 6. vsk.)
2:27,58, 2. Anete Tumase (Rīgas 64. vsk.) 2:43,38, 3. Ilze Urtāne (Ventspils 6.
vsk.) 2:55,13Zēni. 93.-95. g. dz. 800 m. 1. Māris Šaicāns (Vijciema pamatsk.) 1:34,41,
2. Pauls Krūmiņš (Siguldas Valsts ģimn.) 1:35,16, 3. Roberto Puķītis (Ventspils
4. vsk.) 1:35,56Snovbords Paralēlais slalomsMeitenes. 90.-92. g. dz. 1. Signe Valdusa (Siguldas 2. vsk.) 15,77, 2. Monta Bērzkalne (Draudzīgā aicinājuma
Cēsu Valsts ģimn.) 17,94, 3. Ilze Velce (Ērgļu vsk.) 19,96.Zēni. 90.-92. g. dz. 1. Andris Ablaževičs (Siguldas Valsts ģimn.)
14,18, 2. Oskars Vīksne (Siguldas Valsts ģimn.) 15,16, 3. Mihaels Turavskis
(Rīgas Ezerkrasta vsk.) 15,61.Meitenes. 93.-95. g. dz. 1. Linda Viša (Siguldas valsts ģimnāzija)
18,62, 2. Zane Leja (Rīgas 3. vsk.) 19,77, 3. Sindija Buklāgina (Cēsu 1.
pamatsk.) 19,79.Zēni. 93.-95. g. dz. 1. Edgars Jansons (Cēsu pamatsk.) 16,37, 2. Dāvids Sola (Mālpils vsk.) 17,38, 3.
Matīss Sola (Mālpils vsk.) 17,49.Meitenes. Līdz 96. g. dz. 1. Helēna Dudare (Rīgas Centra humanit. vsk.)
19,36, 2. Kristiāna Oldermane (Cēsu pamatsk.) 21,74, 3. Agnese Čakare (Cēsu
pamatsk.) 22,51Zēni. Līdz
96. g. dz.
1. Nauris Putenis (Valmieras Pārgaujas sākumsk.) 16,87, 2. Kristers Matvējevs (Valmieras Pārgaujas
sākumsk.) 18,30, 3. Aleksandrs Ablažēvičs (Siguldas 3. pamatsk.) 19,42.