Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

LOK Goda zīme Valsts prezidentam

Jūnija beigās Valdim Zatleram Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis pasniedza LOK augstāko apbalvojumu — LOK Goda zīmi — pateicībā par sadarbību un atbalstu sportam viņa prezidentūras laikā.
„Zatlers ir atbalstījis LOK un olimpisko kustību, palīdzējis celt sporta kā tautai nozīmīgas jomas prestižu gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā,” sacīja Vrubļevskis. „Kā valsts amatpersona viņš piedalījies Pekinas un Vankūveras olimpiskajās spēlēs, oficiālā vizītē apmeklējis Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) un kopā ar LOK uzaicinājis SOK prezidentu Žaku Rogi apciemot Latviju. Viņš piedalījies Gada balva sportā ceremonijā, kā arī atklājis Latvijas olimpiādi.”
Tikšanās laikā ar Valsts prezidentu pārrunāts aizvadītajos četros gados sportā sasniegtais, kā arī apspriesti priekšlikumi, kā sporta dzīvi pilnveidot.