Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Tukumnieki pieveic rīdziniekus

Hokeja turnīrā piedalīja 16 komandas ar 133 hokejistiem, starp kuriem bija arī divas meitenes. Bet lielākās sensācijas risinājās dabiskā ledus laukumā.

Kā allaž toni centās noteikt Rīgas komandas, kurās spēlēja dažādu hokeja skolu audzēkņi. Bet ne vienmēr tehnisko spēlētāju ripa lidoja tur, kur domāts, jo ledu Ērgļos tīra ar lāpstām, turklāt savu iespaidu atstāja brāzmainais putenis.

Finālcīņai kvalificējās spilgti zaļi tērptie Tukuma Raiņa ģimnāzijas audzēkņi, kas sparīgās cīņā pieveica vienu pretinieku pēc otra. Ceļu pēc zelta viņiem pēdējā mačā centās aizšķērsot Rīgas Imantas vidusskolas hokejisti.

Aizraujošās spēles pamatlaiks beidzās bez vārtu guvuma, tomēr pēcspēles metienos pārāki bija tukumnieki. Sporta skolotājs Raimonds Kalviņš uzsvēra, ka ticība uzvarai neesot zudusi ne mirkli, jo pieveikt rīdziniekus allaž esot tukumnieku goda lieta. Olimpiādēs līdz šim tas nebija izdevies, augstāka bijusi ceturtā vieta. Tagad tukumnieki, kurā visi, izņemot vienu, bija Tukuma sporta skolas audzēkņi, pelnīti kļuva par čempioniem.

Par trešo vietu sīvi cīnījās Rīgas Valsts vācu ģimnāzija un Rīgas 3. ģimnāzija. Nedaudz pārāki bija vācu ģimnāzijas hokejisti, kas visas septiņas spēles aizvadīja ar četriem laukuma spēlētājiem un florbola vārtsargu. Viņa īsto amata brāli un pārējos skolas hokejistus bija pieveicis vīruss.

Neliels darvas piliens – par nepiedienīgu uzvedību iepriekšējās dienas vakarā tika aizturēts Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas hokejists. Cieta visa komanda, kuru diskvalificēja.

 

HOKEJS

1. Tukuma Raiņa ģimnāzija

2. Rīgas Imantas vidusskola

3. Rīgas Valsts vācu ģimnāzija