Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Olimpiāde reģionālajās televīzijās

Latvijas reģionālajām televīzijām bez maksas divas reizes mēnesī pieejams 26 minūšu garš oriģināls raidījums Latvijas olimpiāde. Šādu karalisku iespēju piedāvā Olimpisko sacensību aģentūra (OSA).
"Ir sajūta, ka reizēm dzīvojam divās paralēlās pasaulēs. Pārsteidzoši lielai daļai cilvēku nav nekāda priekšstata par iespējām, ko sniedz sports. Viņi pat vienkārši nezina, ka tāds eksistē," ideju pamato raidījuma režisors un operators Mārtiņš Brižs (attēlā). "Visi skatās hokeju, bet tā ir spēle, ko šobrīd Latvijā ļoti daudzās vietās katrs var arī pats spēlēt. Kurš zina, ka arī cienījamā vecumā var sākt trenēties sporta vingrošanā? Ka tas ir ne tikai ieteicami, bet arī iespējami."
Raidījums gan vairāk orientēts uz jaunatni. To veido četras sadaļas. "Trīs iepazīstina ar dažādiem sporta veidiem, parādot arī to varoņus, kurus bieži vien mēs nemaz nepazīstam," turpina Brižs. "Ceturtā ir Skola, kurā stāstam, kā kļūt, piemēram, par kārtslēcēju vai riteņbraucēju."
Ideja aizsākusies, izveidojot divus raidījumus par Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādi Polijā. Nākamā raidījuma centrā ir volejbols un sporta vingrošana. Pēc izrādīšanas televīzijā OSA ir gatava šos raidījumos bez maksas nodot arī interneta portāliem, federāciju mājaslapām. Tos varēs redzēt arī www.latvijasolimpiade.lv. Interesentiem jāzvana Olimpisko sacensību aģentūrai pa tālruni 26152555.
OSA sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Brižs, pazīstams arī kā aktīvs snovbordists un brīvās cīņas meistars, iepriekš taisījis raidījumu TV 24 Extreme, kā arī piedalījies Lavīnas veidošanā.
Dainis CAUNE
Foto: Dainis Caune, Sports