Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Skrituļslidošana

Procesā
Žurnāls: Nr. 220

Aktīvākā un ražīgākā sezona

Pavasarī licies - būs viduvēji, varbūt pat šķidri, bet... Sākuši ar tradicionālajiem katra mēneša otrās otrdienas Skibox pēcpusdienu mačiem Uzvaras parkā, stipro igauņu sešu posmu rollertūrēs junioriem Laima Kaufiņa un Armands Zariņš pat vinnējuši kopvērtējumā, U-14 grupā otrajās vietā palikuši Līva Trektere un Reinis Znotiņš, U-12 par čempioni kļuvusi Ieva Pildiņa, par vicečempioni - Arta…
Procesā
Žurnāls: Nr. 184/185

Tartu un Otepē

Šogad starptautiskais Tartu maratons pulcēja vairāk nekā pusotru tūkstoti skrituļotāju, apliecinot, ka Austrumeiropā kļuvis par nozīmīgāko notikumu šajā sporta veidā. 36 km distancē pirmais finišēja venecuēlietis Alfredo Moreno. Latviešiem augstāko vietu vēsturē izcīnīja ASI-SKIBOX kluba pārstāvis Lauris Bitenieks, kurš finišēja divpadsmitais, iegūstot 10. vietu U-21 vērtējumā. Mūsējie tika arī pie godalgām. U-17 otrais finišēja Laura…