Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Oriģinālākā septiņcīņa

Mūsu labākā daudzcīņniece Laura Ikauniece ziemas sākumā Tokijā septiņu stundu laikā veica pilnu septiņcīņas programmu, kas parasti risinās divas dienas, turklāt ar rīta un vakara sesijām. Laikā, kad sezona jau beigusies, sportiste savāca nepilnus 5400 punktus.

Tas nebūtu nekas neparasts, ja vien viņas pretinieki nebūtu Japānā pazīstami vīrieši, TV un sporta zvaigznes. Laura piedalījās ikgadējā japāņu TV šovā, kur japāņi sacenšas ar kādu no pasaules vieglatlētikas zvaigznēm visai neparastā veidā. Lauras pretinieki bija septiņi vīri — TV zvaigznes, cīņas meistars un izbijis desmitcīņnieks. Katrs no viņiem startēja vienā disciplīnā, bet mūsu sportiste visās. Laura uzvarēja četrās, līdz ar to svinot uzvaru kopvērtējumā.

Laura stāsta, ka uzaicinājuma iemesls esot bijis viņas draudzīgā attieksme, labās angļu valodas zināšanas, smaids, kā arī… slaidās kājas, kas uz japāņu vīriešu fona, izskatījušās īpaši fotogēniskas. Tagad Laura gaida TV šova ierakstu, kas Japānas televīzijā tikšot demonstrēts gada beigās.