Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Gada neveiksme

Eiropas meistarsacīkstēs Helsinkos lieliski savu 100 m seriālu sāka mūsu sprinteris Ronalds Arājs. Pārliecinošs skrējiens priekšskrējienā, otrais pusfinālā. Tad fināls.

Sākums bija saspringts — priekšlaicīgs starts lietuvietim, tad itālim. Kad sešinieks aiztraucās trasē, varējām būt gandarīti, ka mūsu sprinteris ticis finālā un ir tik ātrs, lai pretendētu uz medaļu. Taču pēc metriem 40 Ronalds sarāvās sāpēs, saķēra kāju un saļima — Ahilleja cīpslas plīsums un pjedestāla vietā nestuves.

Ārsti godam paveica savu darbu, un jau vasaras otrajā pusē Ronalds sāka darboties ar svaru stieni, tagad Amerikā viņš jau skrien ar 50—60 % slodzi. Arājs ir pārliecināts, ka nākamvasar Maskavā startēs pasaules čempionātā vieglatlētikā, kur 100 m sprintā cer labot Latvijas rekordu. Bet pēc tam pievērsīsies bobslejam, lai kā četrinieka stūmējs gatavotos startam olimpiskajās spēlēs Sočos. Tas gan nenozīmēšot pilnīgas ardievas vieglatlētikai.