Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā
Žurnāls: Nr. 225 Reportāža

Lai slīd ātrāk!

Pirms Pasaules kausa izcīņas sacensībām Siguldā notika starptautisks seminārs Kamaniņu sporta attīstība, kuru rīkoja Latvijas kamaniņu sporta federācija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Starptautiskās Olimpiskās komitejas Solidaritātes programmas atbalstu. Piedalījās 53 treneri un sporta darbinieki no 15 valstīm.
Austriete Sandra Lamberte semināra dalībniekus iepazīstināja ar jaunumiem sportistu psiholoģiskajā sagatavotībā, vācu kolēģis Martins Švābs sniedza praktiskus padomus (attēlā) treniņu pilnveidošanā.
Viskuplāk apmeklēta (aptuveni 150 klausītāju) bija Antidopinga aģentūras lekcija, kur treneri un sportisti vēlreiz pārliecinājās par aizliegto līdzekļu lietošanas problēmām sportā.
Risinājās aktīvas diskusijas un pieredzes apmaiņa, semināra laikā tika rīkota arī jauno sportistu treniņu nedēļa pirms kausa izcīņas.
Brīvdienās jaunieši piedalījās sadraudzības sporta dienā Allažos, kur ar Siguldas novada domes atbalstu bija sarīkotas gan jautras atrakcijas, gan tikšanās ar vienaudžiem.