Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Slēpes dvēsele

Dainis Caune

Reizi gadā Sigulda sauc kopā visus telpā un laikā izkliedētos slēpotājus, lai viņi apliecinātu savu mūžīgo uzticību slēpēm, kalniem, ziemai un spēles azartam. Siguldas kausu izcīņā vienā milzu slaloma trasē var samēroties esošie un bijušie čempioni, kā arī tie, kas par tādiem nekad nav kļuvuši un nekļūs.

Pēc tam labākie deviņās vecuma grupās izspēlē uzvaru paralēlajā slalomā. Šogad finālā Zigurds Krasts pārspēja Jāni Liljē, Māris Blanks – Juriju Tatanovu, Skaidrīte Mikosa – Zigrīdu Labanovsku, Jānis Ciaguns – Ivaru Ozoliņu, Jeļena Brokāne – Annu Akmentiņu, Gundars Krauklis – Andri Krauju, Jana Zvejniece – Žaklīnu Frickausu, Edgars Kupčs – Kasparu Kordi, Kristīne  Poška – Ivetu Benhenu, Normunds Ermansons – Helviju Cēberu, Evija Benhena – Aivu Kalniņu, Jurģis Grigorjevs – Kasparu Dauguli, Madara Meldere – Agnesi Duļevsku, Roberts Briška – Dāvi Apsīti, Agnese Āboliņa – Kristu Vitkovsku un Kalvis Skrastiņš – Svenu Martuļevu.

Snovborda labākie bija Elīna Zandersone un Signe Valdusa, Dace Vērpēja un Inese Balode, Mihaels Turauskis un Andris Ablažēvičs, Toms Vasins un Arnis Jungels, Zigurds Penkulis un Gerds Sīmanis.

Dainsi CAUNE