Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

LONDONA 2012 GALDA TENISS. PROGNOZE

Egils Puriņš, starptautiskās kategorijas galda tenisa tiesnesis:

 

SĀNCENŠI

Vīriešu vienspēlēs galvenie favorīti uz olimpisko zeltu būs Ķīnas galda tenisisti Dzjike Džans un Hao Vans. No Eiropas spēlētājiem ar ķīniešiem varētu cīnīties vācieši Timo Bols un Dmitrijs Ovčarovs, savukārt baltkrievam Vladimiram Samsonovam nav paveicies ar izlozi, un pusfinālā viņam iekļūt būs ļoti grūti. Spēcīgi ir arī Japānas un Honkongas pārstāvji.

IZREDZES

Matīss ir viens no jaunākajiem vienspēļu dalībniekiem, taču pirmajā cīņā tieši viņš būs favorīts, jo jāspēlē ar rangā krietni zemāk esošo kanādieti Pjēru-Luku Hinsu. Nākamajā kārtā Burģi gaidīs otrais spēcīgākais Krievijas galda tenisists Aleksejs Smirnovs, ar kuru oficiālajos mačos vēl nav spēlēts. Kopumā olimpiskajā vīriešu vienspēļu turnīrā startēs 69 sportisti, bet Matīss ir izlikts ar 45. numuru.

Minimālais uzdevums Londonā mūsu galda tenisistam ir izcīnīt vienu uzvaru, taču mēs ceram, ka viņš sagādās pārsteigumu, uzvarēs Smirnovu un iekļūs labāko 32 sportistu skaitā.

 

Matīss BURĢIS

Dzimis: 1989. gada 31. augustā Priekulē

Augums, svars: 189 cm, 75 kg

Ģimenes stāvoklis: neprecējies

Sporta veids: galda teniss — vienspēles

Izglītība: Liepājas vakara vidusskola

Pirmā trenere: Rasma Freiberga

Treneris: Matiass Zirens

Personīgie rekordi

Rezultāti: 2004. gada Eiropas U-15 čempionāts — 1. vieta, 2009. gada pasaules čempionāts — iekļūšana pamatturnīrā, 2009. gada Polish Open Pro Tour — iekļūšana 16-niekā, 2011. gada pasaules čempionāts — iekļūšana pamatturnīrā

Olimpiskā pieredze

Intereses: mūzika, sports, DVD

Sporta veida izvēle: pēc brāļa pamudinājuma, patika ātrums

Persona, kas visvairāk iespaidojusi sporta karjeru: ģimene

Neaizmirstamākais sasniegums sportā: 1. vieta 2004. gada Eiropas čempionātā kadetiem