Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā
Žurnāls: Nr. 308 Reportāža

Mēs varam!

Zelts, divi sudrabi un ceturtā vieta — tāds ir septiņu mūsu paralimpiešu guvums savā pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas notika Kataras galvaspilsētā Dohā.

Kā ierasts, zelta medaļu diska mešanā (sacensības lodes grūšanā šajā grupā šoreiz nenotika) ar pasaules rekordu nopelnīja Aigars Apinis. Sudrabu izcīnīja Dmitrijs Silovs šķēpmešanā un Edgars Bergs lodes grūšanā, kurā ceturto vietu ieguva arī Diāna Dadzīte.

Tā bija laba pārbaude pirms nākamgad gaidāmajām paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, kurām pagaidām kvalificējušies Apinis, Bergs un Dadzīte. Diemžēl Silova grupā sacensības šķēpmešanā Rio nenotiks. Tomēr Dmitrijs cer kvalificēties tāllēkšanā. Šajā disciplīnā viņš startēja arī Londonas spēlēs. Pēdējā iespēja izcīnīt Rio ceļazīmes būs pavasarī.

Attēlā: Divkārtējs vicečempions! Krāslavieša Dmitrija Silova šķēps jau otro čempionātu pēc kārtas lidoja sudraba medaļas cienīgā attālumā.