Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Elpas ievilkšana

Lai arī olimpiskā kvalifikācija smaiļošanā un kanoe airēšanā sāksies tikai ar pasaules čempionātu augusta beigās, Eiropas spēles Mingečauras kanālā pulcēja vai visu kontinenta ziedu. Tā teikt, elpas ievilkšanai pirms pauzes un īstā starta šāviena.

„Vāju pretinieku šeit nav,” atzina mūsu komandas līderis Aleksejs Rumjancevs, kas iemēģināja jauno Nelo laivu, kura paredzēta startam Rio spēlēs. Celiņos gan nekādi eksperimenti nenotika. Smaiļotāji 200 m distancē uzskatāmi apliecināja, ka tas patiesi ir sprints. Aleksejam finālā līdz bronzas medaļai, ko izcīnīja olimpiskais čempions Eds Makīvers (Lielbritānija), pietrūka 68 sekundes tūkstošdaļu. Ar tādu pašu rezultātu dalītu ceturto vietu ieguva Eiropas čempions serbs Marko Dragosaļjevičs. Sudrabu izcīnīja pasaules vicečempions Peters Mennings (Zviedrija), bet uzvarēja ungārs Miklošs Dudāšs, kas Londonas spēlēs bija sestais. Nav šaubu, ka par šiem vīriem vēl dzirdēsim.