Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Pasaules tests Bebru strautā

Janvāra sākumā mūsu vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks četrās dienās četras reizes kāpa uz FIS sacensību goda pjedestāla slalomā, trīs reizes izcīnot uzvaru, turklāt divreiz pēc kārtas Šamonī, sasniedzot arī jaunu rekordu savā FIS kontā — 10,14! Februāra pirmajā pusē viņam savu meistarību nāksies apliecināt ASV, Bīverkrīkā (latviski — Bebru strauts), kur risināsies pasaules čempionāts.

Šajā cīņā viņš nebūs viens. Pāri okeānam dosies arī Kristapa brālis Miks, Roberts Rode, Toms Sarkanis un Daniels Fogelis. Savukārt tajā krastā komandu sagaidīs Mārtiņš Onskulis, kurš Soču olimpiskajās spēlēs bija mūsu veiksmīgākais slēpotājs un tagad kļuvis par Aļaskas universitātes studentu.

Dāmu konkurencē Latviju pārstāvēs Lelde un Evelīna Gasūnas, Agnese Āboltiņa, Liene Bondare un Ieva Meldere. Mūsējie čempionātā ieradīsies 9. februārī un startēs tikai slalomā un milzu slalomā. Kā saka izlases galvenais treneris Dinārs Doršs: „Jādara tas, kam mēs vislabāk varam sagatavoties.” Katrā disciplīnā drīkst pieteikt četrus atlētus.