twitter facebook instagram

Pasaules futbola čempionāts 2018

20.Mai.2018 - Ieva Runge

Numurs: 
338
Pasaules futbola čempionāts 2018

14. jūnijā Maskavā, Lužņiku stadionā, ar Krievijas un Saūda Arābijas spēli tiks atklāts pasaules čempionāts (Pasaules kausa izcīņa) futbolā. Finālturnīrs ilgs mēnesi — līdz 15. jūlijam —, un par augsto balvu sacentīsies 32 valstsvienības. 64 spēles notiks Krievijas 11 pilsētu 12 stadionos.

GRUPU TURNĪRA SPĒĻU KALENDĀRS

(pēc Latvijas laika)  

A grupa

14.06. 17.00 Maskava, Krievija—Saūda Arābija

15.06. 14.00 Jekaterinburga, Ēģipte—Urugvaja

19.06. 20.00 Sanktpēterburga, Krievija—Ēģipte

20.06. 17.00 Rostova, Urugvaja—Saūda Arābija

25.06. 16.00 Samara, Urugvaja—Krievija

25.06. 16.00 Volgograda, Saūda Arābija—Ēģipte

B grupa

15.06. 17.00 Sanktpēterburga, Maroka—Irāna

15.06. 20.00 Soči,Portugāle—Spānija

20.06. 14.00 Maskava, Portugāle—Maroka

20.06. 20.00 Kazaņa, Irāna—Spānija

25.06. 20.00 Saranska, Irāna—Portugāle

25.06. 20.00 Kaļiņingrada, Spānija—Maroka

C grupa

16.06. 12.00 Kazaņa, Francija—Austrālija

16.06. 18.00 Saranska, Peru—Dānija

21.06. 17.00 Jekaterinburga, Francija—Peru

21.06. 14.00 Samara, Dānija—Austrālija

26.06. 16.00 Maskava, Dānija—Francija

26.06. 16.00 Soči, Austrālija—Peru

D grupa

16.06. 15.00 Maskava, Argentīna—Islande

16.06. 21.00 Kaļiņingrada, Horvātija—Nigērija

21.06. 20.00 Ņižņijnovgoroda, Argentīna—Horvātija

22.06. 17.00 Volgograda, Nigērija—Islande

26.06. 20.00 Sanktpēterburga, Nigērija—Argentīna

26.06. 20.00 Rostova, Islande—Horvātija

E grupa

17.06. 14.00 Samara, Kostarika—Serbija

17.06. 20.00 Rostova, Brazīlija—Šveice

22.06. 14.00 Sanktpēterburga, Brazīlija—Kostarika

22.06. 20.00 Kaļiņingrada, Serbija—Šveice

27.06. 20.00 Maskava, Serbija—Brazīlija

27.06. 20.00 Ņižņijnovgoroda, Šveice—Kostarika

F grupa

17.06. 17.00 Maskava, Vācija—Meksika

18.06. 14.00 Ņižņijnovgoroda, Zviedrija—Dienvidkoreja

23.06. 20.00 Soči, Vācija—Zviedrija

23.06. 17.00 Rostova,Dienvidkoreja—Meksika

27.06. 16.00 Kazaņa, Dienvidkoreja—Vācija

27.06. 16.00 Jekaterinburga, Meksika—Zviedrija

G grupa

18.06. 17.00 Soči, Beļģija—Panama

18.06. 20.00 Volgograda, Tunisija—Anglija

23.06. 14.00 Maskava, Beļģija—Tunisija

24.06. 14.00 Ņižņijnovgoroda, Anglija—Panama

28.06. 20.00 Kaļiņingrada, Anglija—Beļģija

28.06. 20.00 Saranska Panama—Tunisija

H grupa

19.06. 17.00 Maskava, Polija—Senegāla

19.06. 14.00 Saranska, Kolumbija—Japāna

24.06. 17.00 Jekaterinburga, Japāna—Senegāla

24.06. 20.00 Kazaņa, Polija—Kolumbija

28.06. 16.00 Volgograda Japāna—Polija

28.06. 16.00 Samara, Senegāla—Kolumbija

Pēc grupu turnīru rezultātiem pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējas astotdaļfinālam (30.06.—03.07.), pēc tam ceturtdaļfināls (06.07. un 07.07.), pusfināli (10. un 11.07.), spēle par 3. vietu 14.07., fināls — 15.07. Maskavā.

Autori: 
Dainis Caune