Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Sudraba airi Limbažos

Sprinta dienas, kuras jau 10 gadus risinājušās Limbažu airēšanas bāzē Lielezerā, pārtapušas par starptautiskām sprinta sacensībām Sudraba airi.

 

Uz starta 200 m distancē izgāja Igaunijas, Lietuvas un Latvijas airētāji, kas sacentās par novadnieka pazīstamā sudrabkaļa Oļega Auzera darinātajām unikālajām balvām, uz kurām tiesības iegravēt savus vārdus ieguva Lietuvas airētāji, kas uzvarēja galvenajās disciplīnās — smaiļošanā un kanoe airēšanā vīriešiem.

Smaiļotāju konkurencē otrais bija mūsu olimpietis Aleksejs Rumjancevs, finišējot aiz Igna Navakauska. Kanoe sacensībās ceturto un piekto vietu izcīnīja brāļi Dagnis un Arvis Iļjini, bet uz kausa pirmo ierakstu izdarīja Jevgeņijs Mjasņankins.

Sacensību organizatore Diāna Zaļupe cer, ka nākamreiz dalībnieku pulks un valstu pārstāvniecība būs kuplāka, jo šogad tajā pašā laikā risinājās arī Pasaules kausa izcīņas posms, kurā startēja daudzi labākie sportisti.