Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Pirmās Eiropas spēles

Nākamgad vasaras vidū Baku rīkos pirmās Eiropas spēles. Tām analoģija meklējama Āzijas un Panamerikas spēlēs. Lai arī pasākums tiek rīkots ar Eiropas Nacionālo olimpisko komiteju asociācijas svētību, tā programma ir mazliet pārsteidzoša.

„Starp 18 sporta veidiem nav vieglatlētikas!” norāda LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. „Basketbols tiks spēlēts 3 x 3 formātā, programmā ir tikai pludmales futbols, toties iekļautas abas volejbola olimpiskās disciplīnas. Pavisam paredzēts izcīnīt 223 medaļu komplektus. Tādi ir spēlēs noteikumi, tie jāpieņem. Mēs gatavosimies, piedalīsimies kvalifikācijas sacensībās, startēsim…”

LOK Izpildkomiteja par Latvijas delegācijas vadītāju pirmajām Eiropas spēlēm apstiprināja Žoržu Tikmeru.

Ar Olimpiskās Solidaritātes atbalstu kvalifikācijas sacensības II Jaunatnes olimpiskajām spēlēm, kas no 2014. gada 16. līdz 28. augustam risināsies Naņdzjiņā, Ķīnā, sākuši Latvijas sportisti. Šajās spēlēs Latvijas delegāciju vadīs LOK viceprezidents Einars Fogelis.