Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Zelts un telefons

Paukošanā divos ieroču veidos sacentās divu paukošanu skolu pārstāvji — Rīgas un Daugavpils sportisti. Iepriecinoši, ka paukošana ar špagu atdzimusi arī Rīgā un meiteņu konkurencē rīdziniecēm pat divas pirmās vietas.

Paukošanā ar floreti mērķtiecīgi līdz finālcīņām nonāca Garkalnes novada sportistes un treniņu biedrenes Dace Sveile un Paula Šestakovska. Izšķirošajā duelī aktīvāka un precīzāka bija Dace.
Čempione, kura dzīvo Langstiņos un mācās Rīgas Juglas vidusskolā, paukošanā trenējas jau sesto gadu. Šis sporta veids viņu saista ar dinamiskumu, nepieciešamību sekundes simtdaļā pieņemt vispareizākos lēmumus. Meitene atzīstas, ka par uzvaru pirms sacensībām daudz neesot domājusi, ja viss būs labi, tad medaļai jābūt. Jo vairāk tāpēc, ka tētis veiksmes gadījumā bija apsolījis meitai jaunu mobilo telefonu.
Uzvarai un balvai Dace esot noticējusi, kad rezultāts bijis 11:5 viņas labā. Kaut arī līdzšinējās sacensībās abas meitenes savstarpēji cīnījušās ar mainīgām sekmēm, šoreiz cīņā pārliecinošu uzvaru guva Dace.
Juris BĒRZIŅŠ-SOMS

PAUKOŠANA
Florete. Jaunietes. 1. Dace Seile (Garkalnes novads), 2. Paula Šestakovska (abas Garkalnes pagasts), 3. Elza Lencberga (Rīga). Jaunieši. 1. Stefans Anjaņins, 2. Kārlis Supe, 3. Iļja Sitovs (visi Rīga).
Špaga. Jaunietes. Brenna Barratt, Alīna Federenko (abas Rīga), Jūlija Boženova Daugavpils. Jaunieši. 1. Aleksandrs Ostapenko (Daugavpils), 2. Pāvels Švecovs (Rīga), 3. Andris Jahimovičs (Daugavpils).