Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Supermarians

"Mana karjera bija piesātināta ar dažādiem notikumiem, kas sagādāja krāsainas emocijas – gan priekus, gan bēdas. Domāju, mans stāsts būs interesants, aizraujošs un pamācošs. It īpaši jaunajiem futbolistiem," prezentējot Askolda Uldriķa grāmatu Super Marians, atzina tās galvenais varonis, viens no visu laiku izcilākajiem Latvijas futbolistiem Marians Pahars.

Pahars septiņarpus sezonas pārstāvēja Anglijas klubu Southampton un spoži spēlēja Anglijas premjerlīgā, kur guva 42 vārtus 129 spēlēs. 2001./2002. gada sezonā viņš iekļuva Anglijas premjerlīgas Top10 rezultatīvāko spēlētāju skaitā. Latvijas izlasē Pahars aizvadījis 75 spēles un guvis 15 vārtus. Trīs reizes – 1999., 2000. un 2001. gadā – viņš tika atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu.

Pēc futbolista karjeras beigām Pahars strādāja par galveno treneri klubā Skonto FC, Latvijas U-21 izlasē un Latvijas nacionālajā izlasē. Patlaban viņš strādā par FK Jelgava galveno treneri.

Grāmatas autors ir Askolds Uldriķis, kurš 17 gadus ir strādājis par sporta žurnālistu laikrakstos Sports un Neatkarīgā Rīta Avīze, kā arī žurnālā Sporta Avīze.

Latvijas Futbola federācija ar Pahara autobiogrāfiju, kuras izdošanā piedalījās arī futbola skola Metta un citi atbalstītāji, uzsāk grāmatu ciklu Latvijas futbola personība.