Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Būs olimpiešu Goda zāle

Gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Latvijas Sporta muzejs ieplānojis izveidot pastāvīgu ekspozīciju Latvijas olimpiešu Goda zāle. Zelts. Sudrabs. Bronza. Lai ieceri īstenotu, LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un Sporta muzeja direktore Agra Brūne parakstīja sadarbības līgumu.

“Viens no Latvijas Olimpiskās komitejas mērķiem ir veicināt olimpisko izglītību, veidojot un realizējot atbilstošas programmas,” teica Aldons Vrubļevskis. “Mūsu un Sporta muzeja intereses šajā jautājumā sakrīt. Esmu gandarīts, ka tiks izmantoti abu iestāžu rīcībā esošie resursi un intelektuālais potenciāls.” Sadarbības apliecinājumam LOK prezidents muzejam dāvināja Latvijas olimpieša tērpu no Rio spēlēm, kā arī unikālu Latvijas Ziemas sporta savienības valdes sēžu protokolu grāmatu, kas aptver periodu no 1930. gada janvāra līdz 1940. gada janvārim.