Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

PAR LATVIJAS OLIMPISKĀS KOMITEJAS PĀRSKATA — VĒLĒŠANU SESIJU

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē 21. jūnijā tika pieņemts lēmums par LOK Ģenerālās asamblejas pārskata — vēlēšanu sesijas rīkošanu 2016. gada 30. septembrī, ievēlot LOK sastāvu, vadību, izpildkomiteju un revīzijas komisiju.

2012. gadā LOK prezidenta amatā tika pārvēlēts Aldons Vrubļevskis, ievēlēts ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, kā arī LOK izpildkomiteja un viceprezidenti Einars Fogelis, Raimonds Bergmanis un Jānis Mežeckis.

Olimpisko sporta veidu federācijām līdz šā gada 31. augustam LOK jāiesniedz rakstiski pieteikumi ievēlēšanai par LOK individuālajiem locekļiem, LOK prezidentu, ģenerālsekretāru, izpildkomitejas locekli vai revīzijas komisijas locekli. Izvirzītajiem kandidātiem rakstiski jāapliecina gatavība kandidēt un ievēlēšanas gadījumā pildīt uzliktos pienākumus.

Pēc pieteikumu saņemšanas ar kandidātu sarakstiem publiski būs iespējams iepazīties LOK mājaslapā www.olimpiade.lv no 2016. gada 7. septembra.

LOK izpildkomiteja 21. jūnija sēdē saskaņā ar LOK statūtu 7.7.6. punktu pieņēma LOK Ģenerālās asamblejas sastāva veidošanas un vēlēšanu nolikuma projektu, kurš jāapstiprina LOK Ģenerālās asamblejas pārskata — vēlēšanu sesijā. Ar minēto nolikuma projektu iespējams iepazīties LOK mājaslapā www.olimpiade.lv.

LOK Pārskata — vēlēšanu sesija 2016. gada 30. septembrī notiks Radisson BLU Daugava Hotel (Rīgā, Kuģu ielā 24).