SUDRABA BRUNIS

Sekojot līdzi notikumiem Eiropas čempionātā un pasaules Grand Prix izcīņā Liepājā vējdēļu klasē Formula Windsurfing, garām paslīdējuši interesanti notikumi sudraba flotē jeb mazajā finālā, kurā deviņos braucienos sacentās tie 45 burātāji, kas priekšsacīkstēs neiekļuva 90 dalībnieku pirmajā pusē. Tajā Latvijai augstāko vietu un sudraba kausu Grand Master (virs 45 gadiem) vērtējumā izcīnīja Bruno Strauss (attēlā), kurš trīs reizes finišēja labāko desmitniekā absolūtajā vērtējumā (6., 3., 9. vieta). Ļoti sīvā cīņā rīdzinieks tikai par diviem punktiem apsteidza Brazīlijas sērfotāju Renato Pozolo, tikpat cieši abiem sekoja soms Anders Smeds. Par Grand Master čempionu kļuva lietuvietis Arvīds Moļusis, kurš zelta flotē finišēja 43. vietā.