Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

SLALOMĀ un FORMULA WINDSURFING: Jānis Preiss

Pēc divu dienu sacensībām, jūrā pret Liepājas pludmali ar mazajiem vējdēļiem brīžiem traucoties ātrāk par 50 km/h, par Latvijas čempionu slalomā kļuva Jānis Preiss (attēlā). Sudrabu izcīnīja Romualds Zelčs, bronzu — Lavijas Zēģelētāju savienības prezidents Ansis Dāle.

Iepriekš Horvātijā pasaules čempionātā klasē Formula Windsurfing Preiss guva savu lielāko sasniegumu karjerā, izcīnot devīto vietu. Vēl zelta flotē 27. Māris Birzulis, 35. Ansis Dāle, kurš grandmaster konkurencē kļuva par pasaules vicečempionu, 53. Jānis Rencis.

Augusta pirmās nedēļas nogalē negaidīti pieticīgais vējš Pāvilostā valsts čempionāta medaļas klasē Formula Windsurfing ļāva izspēlēt tikai trijos braucienos, kuros kārtējo reizi uzvarēja Jānis Preiss. Sudrabs — Jānim Rencim, bronza — Ansim Dālem.