twitter facebook instagram

Badmintons

Numurs: 
303/304

Tāpat kā iepriekšējā olimpiādē Siguldas vidusskolniece Jekaterina Romanova badmintonā palika nepārspēta gan vienspēlēs, gan meiteņu un jauktajā dubultspēlē.

Autori: 
Dainis Caune
Numurs: 
294

Pateicoties Ernesta Gulbja, Aļonas Ostapenko un vēl citu mūsējo panākumiem, Latvijā arvien populārāks kļūst teniss, lai gan nevarētu teikt, ka jaunieši uz to mestos ar tādu pašu skubu kā, piemēram, uz florbolu. Toties badmintonu spēlējis, šķiet, vairākums. Tiesa, lielākoties par to interese rodas vien piknikos. Patiesībā badmintons ir sens, nopietns un kopš 1992. gada arī olimpisks sporta veids.

BADMINTONS

12.Jūl.2013 - Ieva Runge

Numurs: 
280

Ar siguldiešu triumfu Ventspilī beidzās badmintonistu cīņas. Siguldas novada sportisti uzvarēja visās piecās spēļu kategorijās. Lielākos panākumus guva Jekaterina Romanova un Teodors Kerimovs, kuri kļuva par čempioniem vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Kopā ar Ievu Eglīti un Kristapu Jāni Gulbi viņi bija nepārspējami arī meiteņu un zēnu dubultspēlēs.

Autori: 
Juris Bērziņš Soms
Numurs: 
262/263

Badmintonā ārpus konkurences bija Rīgas un Siguldas novada sportisti, kuri visus piecus medaļu komplektus sadalīja savā starpā. Divi zelti un sudrabs Raimondam Cipem, savukārt starp dāmām labākā bija Ieva Pope ar diviem zeltiem. Abi čempioni pārstāv Rīgu.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Ar ātrumu 280 km/h

12.Jan.2012 - Ieva Runge

Numurs: 
250

Badmintons jau 20 gadu — kopš Barselonas olimpiskajām spēlēm — ir iekļauts pasaules lielākā sporta foruma sacensību programmā. Šobrīd Latvijā ir 500 badmintonistu, kuri trenējas ikdienā, taču, šķiet, tauta nenovērtē, ka badmintons ir viens no sporta veidiem, ar kuru var komfortabli izsisties Latvijā.

Autori: 
Kristaps Zaļkalns

Mīlestība no pirmā skata

11.Jūl.2011 - Portāla Administrators

Numurs: 
238
13-LJO badmintons Gureckis JBS_1457 (2).jpg

Spainis ar zemenēm un apkārt bars ar puišiem un meitenēm. Uz krāsaino sporta jaku mugurām dominē uzraksti Rīga, Sigulda un Valmiera — tāda aina paveras, ieejot Kauguru sporta zālē. Uz sacensībām badmintonā nav ieradušies tikai stiprinieki no Cēsīm. Par badmintona karali kļūs Pauls Gureckis (Sigulda) ar trim zeltiem, bet Annai Pumpurei (Rīga) tiks divi zelti un sudrabs.

Rīgas rajona četrinieks

03.Jūl.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
178/179

Ar pārliecinošu
Rīgas rajona uzvaru beigusies Latvijas Jaunatnes olimpiāde badmintonā, kurā tās
sportisti bija pārāki četrās disciplīnās, vienīgo zeltu atdodot mājiniekiem
dubultspēlēs jauniešiem.

 

Rīgas rajona četrinieks

03.Jūl.2009 - Portāla Administrators

Numurs: 
178/179
7-JO-Badmintons-Pie Raita Anisomovs (8).jpg

Ar pārliecinošu
Rīgas rajona uzvaru beigusies Latvijas Jaunatnes olimpiāde badmintonā, kurā tās
sportisti bija pārāki četrās disciplīnās, vienīgo zeltu atdodot mājiniekiem
dubultspēlēs jauniešiem.

 

Kristīnes pārdomu laiks

07.Feb.2008 - Portāla Administrators

Numurs: 
58

Kārtējoreiz pēc visa zelta iegūšanas Latvijas badmintona čempionātā Kristīnei Šeferei iestājies pārdomu laiks. Mest mieru sportošanai? Sākt nopietna darba meklējumus? Izārstēt traumas un tēmēt uz 2012. gada olimpiskajām spēlēm? Sporta zālē Kristīne ienāca četru gadu vecumā. Patiesību sakot, īpašas izvēles jau nebija, jo viņas tēvs Arnis ir badmintona treneris. Tā pa īstam rakete rokā ņemta, kad nosvinēta septītā dzimšanas diena. Kas tik viss pa šiem gadiem nav bijis! Uzvaras prieks un zaudējuma asaras, sāpošas kājas un pasaules čempionāti, spēlēšana dāņu klubā. Kā arī vēlme pāris reizes mest sportu pie malas. Kristīne Šefere bez spēlēšanas izturējusi pusgadu. Trenējusi bērnus, braukusi ar viņiem uz sacensībām, līdz sapratusi, ka vēl pati grib būt sportiste.

Profesija - badmintoniste? Neiespējami
Kristīne ir pārliecināta, ka vismaz Latvijā būt profesionālai badmintonistei nav iespējams. Vari profesionāli darīt savu darbiņu, taču ar to pelnīt neiespējami. Par maizes darbu to varot saukt vien pasaules pirmā divdesmitnieka spēlētāji, no kuriem lielākā daļa ir aziāti. Kāpēc tieši viņi un pāris dāņu? „Viss atkarīgs no domāšanas," Kristīne ir pārliecināta. „Austrumnieku meditācija, viņu dzīves uztvere. Tas nereti ir izšķirošs faktors. Turklāt Āzijā badmintons ir ļoti populārs un atlases iespējas ir fantastiski lielas. Tiesa, daži dāņi pietuvojušies pasaules līderiem, arī pateicoties domas pareizībai."

Sindikāta saturs