Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Ar AJ Power spēku

Enerģētikas uzņēmumu grupa AJ Power uzsāk sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), kļūstot par Latvijas olimpiskās komandas Tokija 2020 oficiālo partneri. Sadarbības ietvaros AJ Power nodrošinās finansiālu atbalstu mūsu topošajiem olimpiešiem ceļā uz četrgades nozīmīgāko notikumu sportā — Tokijas olimpiskajām spēlēm, kas risināsies no 24. jūlija līdz 9. augustam.

“XXXII olimpiādes spēlēs Latviju pārstāvēs līdz 40 sportistiem 15 sporta veidos, un tas ir ievērojams skaits valstij ar mazāk nekā diviem miljoniem iedzīvotāju. Tas parāda, ka Latvijā ir talantīgi un mērķtiecīgi cilvēki un mēs, būdami 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, uzskatām par savu pienākumu atbalstīt savējos. Tāpēc esam nolēmuši kļūt par Latvijas olimpiskās komandas Tokija 2020 partneriem un atbalstīt sportistus ceļā uz savu sapni,” stāsta Roberts Samtiņš, AJ Power uzņēmumu grupas vadītājs.

AJ Power ir lielākā Latvijas privātā enerģētikas uzņēmumu grupa, kas darbojas kopš 2014. gada. AJ Power piedāvā integrētus enerģētikas pakalpojumus — elektroenerģijas, dabasgāzes tirdzniecību, enerģētikas un saules enerģijas projektu īstenošanu, kā arī dabas resursu nodokļa apsaimniekošanas sistēmu. AJ Power uzņēmumu grupas 2019. gada apgrozījums pēc operatīvajiem datiem ir aptuveni 83 miljoni eiro.

“Priecē, ka Latvijā tik īsā laikā ir izveidojusies tik mērķtiecīga, ambicioza un veiksmīga uzņēmumu grupa kā AJ Power, kuras mērķi un vīzija ir līdzīga kā mūsu sportistiem — pierādīt sevi, sasniegt labākos rezultātus un kļūt par līderi savā jomā,” uzskata LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Kopā ar AJ Power strādāsim, lai mūsu sportistu pēdējais sagatavošanās posms Tokijas spēlēm noritētu pēc plāna un vislabāko sportisko formu viņi sasniegtu tieši četrgades nozīmīgākajās sacensībās.”

Līdz olimpiskajām spēlēm Tokijā atlikuši pieci mēneši, kuru laikā ieplānoti vairāki nozīmīgi pasākumi — tiks prezentēts Latvijas olimpiskās komandas Tokija 2020 sastāvs, oficiālie formas tērpi, kā arī tiks atklāts, kam tiks uzticēts olimpiskajā stadionā ienest valsts karogu atklāšanas ceremonijā. Arī AJ Power kā partneri līdzdarbosies šo notikumu īstenošanā, atbalstot šo pasākumu norisi un komunikāciju plašākai auditorijai.

Attēlā: LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers (no kreisās), olimpiete šķēpmetēja Līna Mūze, AJ Power uzņēmumu grupas vadītājs Roberts Samtiņš un LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Mārtiņš Mālmeisters
Mārtiņš Mālmeisters