Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Pilna zāle idejām

Ja visu gadu visa klase sporto, tad loģiski, ka šis gads beidzas ar grandiozām finālsacensībām. Pirmo reizi mācību gada garumā sešas 3. klases no Daugavpils, Ventspils, Liepājas, Valmieras, Jelgavas un Rīgas sportoja piecas reizes nedēļā. Ieguvums mērāms ne tikai fiziskajā sagatavotībā un veselības uzlabošanā. Jūs esat ne tikai sportojuši, bet arī labi mācījušies,” atzina idejas autors LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

„Šeit ir pilna zāle ar labām idejām un labiem darbiem, no kuriem var mācīties,” finālsacensību dalībniekus olimpiskajā centrā Rīga uzrunāja izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, uzsverot, ka kopīga sportošana skolēniem palīdzējusi sasniegt daudzus un dažādus mērķus arī ārpus sporta.

„Šeit mēs jūtam īstu komandas garu,” priecājās projekta ģenerālsponsora — LMT — šefs Juris Binde. „Neaizmirstiet — kustība, sports ir aktīvas dzīves pamatā.”

„Jūs tagad esat piecreiz stiprāki, piecreiz gudrāki, piecreiz veiklāki nekā pirms gada,” secināja Rīgas domes Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Finālsacensībās, kurās visu klašu audzēkņiem bija jāveic ne tikai dažādas fiziskas aktivitātes, bet arī jāpiedalās zināšanu konkursā un jādemonstrē iepriekš sagatavots priekšnesums Tikai tā mēs protam, uzvarēja Rīgas Hanzas vidusskolas 3.a klase (olimpiskais audzinātājs Mārtiņš Pļaviņš), kura kopā ar citām balvām saņēma arī vasaras nometni nedēļas garumā Ventspilī.

Otro vietu ieguva Liepājas 8. vidusskolas 3.a klase (olimpiskais audzinātājs Māris Verpakovskis), trešo — Ventspils 4. vidusskolas 3.b klase (Dainis Kūla), ceturto — Jelgavas 4. vidusskolas 3.c klase (Ineta Radēviča), piekto — Daugavpils 3. vidusskolas 3.b klase (Anastasija Grigorjeva), sesto — Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.d klase (Ivo Lakučs).

LOK sadarbībā ar olimpisko Solidaritāti, IZM, LMT, olimpiskajiem centriem, Peldēšanas un Futbola federācijām un pašvaldībām organizētā projekta Sporto visa klase otrajai sezonai pieteikušās vairāk nekā 40 trešās klases no visas Latvijas.