Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā
Žurnāls: Nr. 281 Olimpiāde

EYOF vīruss

Eiropas Jaunatnes olimpiādes ģenerē vīrusu — pēc šā pasākuma abreviatūras dēvētu par olimpisko EYOF, kas šovasar no 14. līdz 19. jūlijam tika izplatīts Nīderlandes pilsētā Utrehtā un kam tika pakļauti aptuveni 2300 atlēti no 49 valstīm, kas deviņos sporta veidos cīnījās par 12. Eiropas Jaunatnes olimpiādes medaļām. Latvija šajā forumā piedalījās vienpadsmito reizi pēc kārtas.

Starp sekmīgākajiem EYOF olimpiskā vīrusa nēsātājiem mūszemē ir, piemēram, Laura Ikauniece, Jeļena Prokopčuka, Poļina Jeļizarova, Romans Miloslavskis, Staņislavs Olijars… Kādreiz šie vārdi plašākai sabiedrībai neizteica neko.Uz šo olimpiādi devās 51 pagaidām tikpat mazpazīstams Latvijas jaunais atlēts, kas startēja visos individuālajos sporta veidos — vieglatlētikā, džudo, tenisā, riteņbraukšanā, peldēšanā un vingrošanā. Starp citu, ne vienmēr vīrusa iedarbības spēks ir tieši proporcionāls EYOF izcīnītajai vietai. Dažkārt pietiek ar piedalīšanos vien, lai impulss būtu ļoti spēcīgs un neatgriezenisks.