Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā
Žurnāls: Nr. 335 Olimpiāde

Karstā olimpiskā ziema

Ulla Ērkšķe(Ventspils 4. vidusskolas 4.a klase), jauno žurnālistu konkursa uzvarētāja

Piektdien, 2. martā, no gandrīz visām Latvijas pilsētām Ērgļos sabrauca ziemas sportu cienoši 1418 skolēni no 146 skolām, kā arī žurnālisti un reportieri. Te jautrība sita augstu vilni — Viešūra kalnā notika sacensības dažādos sporta veidos, piemēram, slidošanā, hokejā, kērlingā, snovbordā, distanču slēpošanā. Gandrīz visas aktivitātes vadīja un publiku uzkurināja jautrais Lauris Lizbovskis. Laurim palīdzēja arī distanču slēpotājs Dāvis Zvejnieks, piemēram, dalot medaļas. Pirmās dienas beigās es aizmigu, uzlikusi galvu uz klasesbiedrenes Artas pleca, kaut arī vēl bija jāklausās 1. dienas noslēguma ceremonija. Mūsu sporta treneris Roberts Bahmans mani nofilmēja un tikai pēc tam pamodināja. Nogurums milzīgs, bet foršs, uz vakara diskotēku daudziem pietrūka spēka aiziet. Man ļooooti patika žurnālistikas nodarbības kopā ar Lauru. Es šo noteikti gribētu atkārtot!!!

Bija arī nenopietnākas sacensības Viešūra kalnā — sametot vairākas bumbiņas kartona grozā, varēja iegūt garšīgo green coca-cola. Piekrišana liela! Brokastis, pusdienas un vakariņas bija ļoti gardas un veselīgas Priekuļu tehnikumā Ērgļi. Ēdām mannas biezputru, zirņus, kartupeļus… Gandrīz tāpat kā mājās, tikai mazāk.

Sestdien, 3. martā, pasākums turpinājās. Šajā visā neiztika arī bez maziem strīdiņiem slidošanas dalībnieku starpā. Sāka grūstīties un klaigāt. Bet bez tā jau neiztikt. Noslēguma ceremonijā daudz lauru plūca Jelgavas 4. vidusskola. Arī mūsu skola, Ventspils 4. vidusskola, tika pie medaļām — sīvā cīņā sudrabs hokejā un stafetes slidošanā. Urā! Mājās visi braucām noguruši un pateicīgi par jauko piedzīvojumu, ar divām sudraba medaļām un 38. vietu kopvērtējumā.

Paldies LSFP par organizēšanu, paldies Ventspils 4. vidusskolas sportistiem, ka ņēmāt mūs līdzi! Paldies par ziemīgi saulaino laiku!

Man ļoti patika intervēt sportistus.

Intervija ar distanču slēpotāju Kristiānu:

— Kāda atmosfēra?

— Jautra, sportiska, pozitīva. Domāju, ka visi ir draudzīgi.

— Kur bija novērojama draudzība?

— Redzot, kā cits citam izpalīdz, nešķirojot, no kuras skolas katrs ir.

— Kas tevi visvairāk pārsteidza?

— Garās pusdienu rindas Viešūra kalnā, bet tomēr patika tur valdošā saliedētība un godīgums tāpat kā sacensībās.

Autori: Ulla Ērkšķe