Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Olimpiskās dienas 2015 pasākumi notiks 348 norises vietās

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā Olimpiskā diena 2015 šogad notiks 348 norises vietās visā Latvijā. Tās plāno kopā pulcēt jau aptuveni 100 000 dalībnieku. Olimpiskā diena 2015 šogad notiks 25. septembrī, un pasākuma devīze ir Nebrīnies. Piedalies!.

Pagājušā gada rudenī Olimpiskā diena 2014 168 norises vietās vienkopus pulcēja aptuveni 95 tūkstošus skolēnu, kas piedalījās rīta vingrošanā. Jau tagad ir sasniegts jauns pieteikto dalībnieku skaita rekords.

Latvijā populārākā sporta spēle neapšaubāmi ir basketbols,” akcentē LOK ģenerālsekretārs un olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers. Gandrīz gadsimtu esam bijuši liecinieki skaistām un vērtīgām uzvarām, piedzīvojuši neaizmirstamas emocijas, bet, galvenais, — lepnumu par Latvijas vārdu. Latvijas izcilākie basketbolisti kļuvuši par pasaules basketbola leģendām, un viņu veikums uz visiem laikiem ierakstīts Latvijas basketbola vēstures zelta lappusēs. Tam pamatā ir tradīcijām bagāta treneru skola un jauno sportistu smagais darbs treniņos.”

Tāpat LOK ir publicējusi Olimpiskās dienas 2015 mācību videomateriālu, kuru nepieciešams izmantot, lai varētu apgūt rīta vingrošanas kompleksu. Videomateriāls ir pieejams LOK mājaslapā olimpiade.lv vai LOK oficiālajā youtube.com kontā.

Šogad Olimpiskās dienas 2015 devīze Latvijā ir Nebrīnies. Piedalies! un tā veltīta olimpiskā sporta veida basketbola popularizēšanai.

Vienlaikus visās Latvijas Olimpiskās dienas 2015 norises vietās pasākums sāksies ar olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar basketbolu un tā spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī zīmējumu un domrakstu konkursos izveidos un fotogrāfijās iemūžinās iespaidus par tēmu Basketbols ir mana spēle!

Papildus vienojošajiem pasākumiem, organizētāji Olimpiskās dienas 2015 norises vietās izstrādās individuālo pasākuma programmu, lai plašāk popularizētu olimpiskos sporta veidus un olimpiskās idejas.