Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Godalga arī Latvijai

Viens milzu slaloms un divu dienu golfa sacensības. Pēc šādas formulas Austrijā jau desmito reizi risinājās pasaules čempionāts Ski&Golf, kurā pirmo reizi tika pārstāvēta arī Latvija. Kalnu slēpošanā Kristaps Zvejnieks 228 dalībnieku konkurencē finišēja ceturtais, bet pēc sacensībām golfā (attēlā) ieņēma 15. vietu. Veterāns Jānis Ciaguns savā vecuma grupā milzu slalomā (attēlā pirms starta) bija nepārspējams (67. rezultāts absolūti), bet golfā piekāpās diviem austriešiem, iegūstot kausu par trešo vietu. Gan ar slēpēm, gan kopvērtējumā otro gadu pēc kārtas uzvarēja pazīstamais zviedru slēpotājs Patriks Jerbins. Pirms tam četrus gadus galveno trofeju ieguvis leģendārais Bode Millers.