Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Vārdu ieskandināšana

Janvāra pēdējā nedēļā Austrijas pilsētā Forarlbergā un blakus esošajā Lihtenšteinā 46 valstu sportisti vecumā no 14 līdz 18 gadiem astoņos sporta veidos cīnīsies par XII Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādes medaļām. Latvijas izlasē — 24 atlēti piecos sporta veidos.

Atbilstoši norises vietai Alpos un arī mūsu tradīcijām viskuplāk pārstāvēti būsim kalnu slēpošanā, kur uz olimpiskās skatuves iznāks jau trešais Zvejnieks — Kristapa un Mika jaunākais brālis Dāvis (sk. uz žurnāla vāka). Tiesa, par līdera godu jaunatnes izlasē viņam sīvi jāspēkojas ar pārējiem, jo īpaši Žaku Gedru. Meiteņu konkurencē visas centīsies līdzināties Evelīnai Gasūnai.

Daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska jau kļuvusi par Latvijas čempioni pieaugušo konkurencē, bet Deniss Vasiļjevs pērn izcīnīja astoto vietu pasaules junioru čempionātā.

Biatlonā, distanču slēpošanā un snovbordā mūsu jaunajiem olimpiešiem tādas starptautiskas pieredzes nav. Bet tas neizslēdz iespēju, ka arī viņu vārdiem reiz būs skanīgums lielajā sportā.

Sekojiet notikumiem www.olimpiade.lv

 

LATVIJAS KOMANDA

Biatlons

Annija Keita Sabule

Krista Razgale

Regīna Rudzīte

Ernets Loktevs

Ņikita Osipovs

Alvis Šķēps

Distanču slēpošana

Marija Mičule

Karīna Pētersone

Līna Nagle

Ralfs Eiduks

Dzintars Daļeckis

Ojārs Vanags

Kalnu slēpošana

Evelīna Gasūna

Elīna Sabīne Nežborte

Elizabete Liene Šterna

Odrija Baldiņa

Žaks Gedra

Elvis Opmanis

Klāvs Rubenis

Dāvis Zvejnieks

Snovbords

Paula Anna Vītola

Emīls Klāvs Liepiņš

Daiļslidošana

Angelīna Kučvaļska

Deniss Vasiļjevs