Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Latvijas futbolā Spartaka gads

Par Latvijas futbola čempionvienību pirmo reizi vēsturē kļuvusi Jūrmalas komanda Spartaks. Tāpat, izcīnot sudraba medaļas, savu visu laiku labāko panākumu svinēja FK Jelgava, kas jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Latvijas kausu. Pirmo reizi atjaunotās republikas laikā vietu Latvijas futbola virslīgā zaudēja Daugavpils, kuru nākamgad nomainīs pirmās līgas uzvarētāji SK Babīte.

Pilnā loze no Baltkrievijas

Jūrmalas Spartaks Latvijas klubu futbola virsotnē nonāca savas pastāvēšanas desmitajā sezonā — 2007. gadā Spartaks debitēja Latvijas čempionāta otrajā līgā, tad vairākus gadus jūrmalnieki spēlēja pirmajā līgā, bet kopš 2012. gada Spartaks spēlē virslīgā. Lai gan kluba nosaukums liek atcerēties Krievijas populārāko klubu no Maskavas, Jūrmalas komanda savu vārdu esot ieguvusi par godu kluba direktoram Spartakam Melkumjanam. Pirmajās sezonās Spartaka firmas zīme bija kupls leģionāru skaits (sākumā jo īpaši no Kolumbijas), kuri tik ātri nāca un gāja prom, ka brīžiem bija grūti tiem izsekot līdzi. Tāpat arī iepriekšējos gados visu laiku mainījās Spartaka galvenie treneri — piecu virslīgas gadu laikā komandu vadījuši astoņi treneri.

Šogad jūrmalnieki beidzot izvilka pilno lozi, uzaicinot Baltkrievijas speciālistu Oļegu Kubarevu. Interesanti, ka Kubarevs ar Spartaku jau strādāja 2013. gadā, taču toreiz sezonas laikā viņš šķīrās no amata. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šosezon Spartaks vairs nelika uzsvaru uz dažādiem tālo zemju leģionāriem, bet Kubarevs sev līdzi atveda četrus Baltkrievijas futbolistus, no kuriem lielākais ieguvums izrādījās uzbrucējs Dmitrijs Platonovs, kurš ar 12 gūtajiem vārtiem kļuva par čempionāta otro rezultatīvāko spēlētāju.

Zīmīgi, ka šā rudens mačos Latvijas valstsvienībā nebija iekļauts neviens jauno valsts čempionu pārstāvis. Daudzi gaidīja, ka uzaicinājumu uz valsts galveno komandu varētu saņemt 21 gadus jaunais pussargs Jevgeņijs Kazačoks, kurš ar 10 vārtiem kļuva par vienu no šīs sezonas galvenajiem atklājumiem, taču pagaidām viņš tika atstāts Latvijas U-21 izlases rīcībā. Latvijas U-21 izlases rindās regulāri spēlē arī Spartaka vārtsargs Vladislavs Kurakins. Jāpiebilst, ka Spartaks arī veiksmīgi pārdzīvoja agrāko gadu aizsardzības balsta un komandas kapteiņa Naura Bulvīša pārcelšanos uz Angliju. Par labu Bulvīša aizstājēju kļuva cits pieredzējušais aizsargs Pāvels Mihadjuks, kurš pērn izcīnīja Latvijas zelta medaļas FK Liepāja sastāvā.Spartakam bija labākā aizsardzība čempionātā — 27 spēlēs ielaisti tikai 19 vārti (vēl bija tehniskais zaudējums 0:3 pēdējā kārtā par spēles nenotikšanu nesagatavota laukuma dēļ). Spartaks pat pārdzīvoja savu rudens krīzi, kad piecus mačus nespēja uzvarēt, piedzīvojot trīs zaudējumus pēc kārtas.

JELGAVAS DUBULTPRIEKS

Savu labāko sezonu vēsturē aizvadīja arī FK Jelgava, virslīgā finišējot otrajā vietā. Turklāt jelgavnieki arī trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Latvijas kausu, finālā ar 1:0 pārspējot nākamos valsts čempionus Spartaku. Pirms sezonas FK Jelgava mērķēja uz visaugstākā kaluma godalgām virslīgā, taču jelgavnieki izgāza čempionāta startu — kad pēc deviņām kārtām no amata šķīrās FK Jelgava galvenais treneris Vitālijs Astafjevs, Zemgales komanda ar trim uzvarām un pieciem zaudējumiem atradās turnīra tabulas priekšpēdējā pozīcijā. Interesanti, ka FK Jelgava no Astafjeva atvadījās tieši pirms kausa fināla, kur komandu vadīja viņa asistenti Dāvis Caune un Dmitrijs Kalašņikovs. Drīz pēc tam par FK Jelgava galveno treneri kļuva lietuvietis Sauļus Širmelis, kurš agrāk jau bija strādājis Latvijā, 2003. gadā izcīnot Latvijas kausu ar FK Ventspils. Širmeļa vadībā jelgavnieki straujiem soļiem sāka kāpt augšup pa turnīra tabulas kāpnēm, lieliski pierādot sevi arī Eiropas līgā, kur FK Jelgava pārvarēja divas priekšsacīkšu kārtas, apspēlējot Islandes Breidablik un Slovākijas titulētāko klubu Bratislavas Slovan (pēc tam jelgavniekus apturēja Jeruzalemes Beitar).

Ne velti FK Jelgava ir visplašākā pārstāvniecība Latvijas valstsvienībā — vārtsargs Kaspars Ikstens, aizsargi Gints Freimanis un Mārcis Ošs, pussargs Artis Lazdiņš, bet šogad par jauno uzlecošo zvaigzni kļuva 24 gadus vecais pussargs Gļebs Kļuškins, kurš rudenī jau kļuva par vienu no Latvijas valstsvienības redzamākajām figūrām. Savukārt lietuviešu pussargs Mindaugs Grigaravičs, kurš vasarā atgriezās Jelgavā no Rīgas kluba FS Metta/LU, regulāri spēlē Lietuvas izlasē.

ANGLIS BEZ ZELTA

Trīs kārtas pirms čempionāta finiša Latvijas virslīgas līderpozīcijās izvirzījās FK Ventspils, kas beidzot par punktu apsteidza Spartaku. Tomēr tad ventspilnieki savā laukumā ar 1:2 zaudēja Jelgavai, pēc tam arī Rīgas studentiem, tāpēc par zeltu varēja aizmirst. Neizšķirts pēdējā mačā ar Rīgas Futbola skolu lika ventspilniekiem samierināties ar bronzu. Galarezultātā Ventspils un Jelgavas komandām bija vienāds punktu skaits (51), bet savstarpējo maču dēļ priekšroka bija jelgavniekiem (trīs uzvaras pret vienu). FK Ventspils galvenais treneris Pols Ašvorts gan apgalvoja, ka viņam nav starpības — otrā vai trešā vieta, jo mērķis bija kļūt pirmajiem. Nu jau var teikt, ka anglim kārtējo reizi pašā finišā izslīd no rokām Latvijas čempionu tituls — vēl tālajā 2001. un 2002. gadā FK Ventspils Ašvorta vadībā izlaida no rokām pirmo vietu, neuzvarot turnīra pēdējā kārtā.

FK Ventspils ar 47 gūtajiem vārtiem bija rezultatīvākā čempionāta komanda, bet pieredzējušais ventspilnieku uzbrucējs Ģirts Karlsons ar 17 vārtu guvumiem pārliecinoši kļuva par čempionāta labāko snaiperi. Rudenī 35 gadus vecais Karlsons pēc sešu gadu pārtraukuma pat atgriezās Latvijas valstsvienības rindās, kur viņš bija vienīgais FK Ventspils pārstāvis. Noteikti jāizceļ arī Latvijas U-21 izlases pussargs Eduards Tīdenbergs, kurš ne tikai guva astoņus vārtus, bet bija vienīgais FK Ventspils futbolists, kurš izgāja laukumā visos 28 čempionāta mačos.

DOBRECOVA ĒRAS BEIGAS

Čempionāta lielāko vilšanos sagādāja pagājušā gada čempioni FK Liepāja, kas pirms sezonas joprojām tika uzskatīti par galvenajiem pretendentiem uz virslīgas zeltu, taču beigās palika bez medaļām, no trešās vietas atpaliekot par deviņiem punktiem. Tāpēc nebija pārsteigums, ka pēc sezonas no komandas atvadījās galvenais treneris Viktors Dobrecovs, kura vietu nākamgad ieņems agrākais Skonto treneris gruzīns Tamazs Pertija.

Lai gan liepājnieki bija saglabājuši pagājušā gada zelta sastāvu, kā arī to vēl pastiprinājuši, jau ar pirmo kārtu komanda demonstrēja ļoti nestabilu spēli, kurā uzvaras mijās ar zaudējumiem. Tiesa, FK Liepāja bija vienīgā komanda, kas ieguva pozitīvu bilanci pret jaunajiem čempioniem Spartaku (divas uzvaras pret vienu zaudējumu), toties liepājnieki neuzvarēja nevienā Kurzemes derbijā (ieskaitot kausa spēli, divi neizšķirti un trīs zaudējumi).

Lielu triecienu liepājnieki saņēma vasarā, kad uz Čehiju devās pagājušās sezonas uzbrukuma līderis Dāvis Ikaunieks, bet uz Krieviju — vēl viens priekšējās līnijas spēlētājs Vladimirs Kamešs. Savukārt pieredzējušo aizsargu Mihadjuku liepājnieki atlaida uz Spartaku. Toties vasaras transfēru periodā Liepājā ieradās trīs horvātu futbolisti, bet par galveno trumpi pēc idejas vajadzēja kļūt Latvijas valstsvienības kapteiņa Kaspara Gorkša pievienošanās Liepājas klubam, taču tas, maigi izsakoties, neuzlaboja liepājnieku sniegumu — tikai viena uzvara čempionāta pēdējās septiņās spēlēs runā pati par sevi.

Liepājas futbola firmas zīme tradicionāli bijusi atraktīva, uzbrūkoša un rezultatīva spēle, bet šogad neko daudz no tā neredzējām. Vairāk nekā daiļrunīgs ir fakts, ka par Liepājas komandas rezultatīvāko spēlētāju ar sešiem vārtu guvumiem kļuva… aizsargs Oskars Kļava. Pieci vārti astoņpadsmitgadīgā uzbrucēja Marka Kurtiša rēķinā, tikpat rezultatīvi paspēja nospēlēt arī Ikaunieks ar Kamešu. Pagājušajā sezonā par čempionāta labāko spēlētāju tika atzīts argentīnietis Kristians Toress, kurš par īpašiem nopelniem mūsu valsts labā (!?) pat saņēma Latvijas pilsonību, taču šogad viņš aizvadīja ļoti viduvēju sezonu.

PIRMIE GALVASPILSĒTĀ

Riga FCjau savā debijas sezonā pierādīja, ka ir cienīgs pretinieks visiem ierastajiem favorītiem, finišējot piektajā vietā. Tiesa, piekto vietu Riga FC izrāva tikai pēdējā kārtā, pateicoties tehniskajai uzvarai pār Spartaku.

Jaunais Rīgas klubs jau pirms sezonas neslēpa ambīcijas, izvirzot mērķi tikt pirmajā četriniekā, tā ka nav pārsteigums, ka kluba vadība īpaši neceremonējās ar treneriem, sezonas laikā galvenā trenera amatā izmēģinot trīs krievu futbola speciālistus — sezonu pie komandas vadības pults sāka agrākais BFC Daugavpils treneris Kirils Kurbatovs, jau pēc kluba pirmā zaudējuma trešajā kārtā viņu nomainīja bijušais Krievijas U-21 izlases treneris Dmitrijs Homuha, bet augusta beigās pienāca cita Krievijas futbola skolas pārstāvja Vladimira Volčeka kārta.

Riga FCregulāri atņēma punktus čempionāta favorītiem, tikai vienā no trim mačiem zaudējot jaunajiem čempioniem (divi neizšķirti), bet oktobra uzvara 1:0 pār FK Jelgava lielā mērā sagrāva zemgaliešu cerības uz čempionu titulu.

Šosezon Riga FC rindās spēlēja trīs Latvijas valstsvienības kandidāti — pussargi Oļegs Laizāns un Roberts Savaļnieks, kā arī uzbrucējs Sergejs Vorobjovs. Rīdzinieki arī jau laikus sāk domāt par nākamo sezonu, parakstot līgumus ar Latvijas izlases rezultatīvo pussargu Artūru Zjuzinu, kā arī vēl neseno mūsu valstsvienības aizsargu Antonu Kurakinu.

AR SKATU UZ NĀKOTNI

Šogad virslīgā debitēja uzreiz divas mūsu galvaspilsētas komandas, kas visu sezonu gāja soli solī, bet beigās Rīgas Futbola skolas (RFS) vadība bija ļoti neapmierināta, ka finišā Riga FC tikai nenotikušas spēles dēļ par punktu apsteidza RFS. Tāpat kā Riga FC, arī RFS sezonu lielāko daļu pavadīja labākas spēles un īstā trenera meklējumos. Čempionātu RFS sāka pieredzējušā Jurija Popkova vadībā, taču jau pēc trešās kārtas viņš zaudēja amatu, atdodot vietu savam asistentam un bijušajam komandas biedram vēl no vecās Daugavas laikiem Jurijam Ševļakovam. Savukārt jūnijā RFS vadību pārņēma Krievijas treneris Oļegs Vasiļenko, taču viņš šajā darbā nostrādāja tikai divus mēnešus, tāpēc sezonu komanda beidza atkal Ševļakova vadībā.

RFS ļoti veiksmīgi spēlēja ar pagājušā gada čempioniem no Liepājas, divreiz uzvarot un zaudējot tikai reizi, dalīja punktus uz pusēm ar sudraba medaļniekiem FK Jelgava, taču netika pie punktiem mačos ar Spartaku. Šosezon RFS galvenā zvaigzne bija Latvijas izlases pieredzējušais pussargs Aleksejs Višņakovs, vadošās lomas komandā spēlēja arī citi bijušieskontieši vārtsargs Germans Māliņš un pussargs Igors Kozlovs, bet īpaši gribētos izcelt arī no FK Liepāja izīrēto deviņpadsmitgadīgo pussargu Raivi Andri Jurkovski, kurš ar sešiem gūtajiem vārtiem bija komandas rezultatīvākais spēlētājs. Arī Rīgas Futbola skola jau laikus sākusi gatavoties nākamajai sezonai, panākot vienošanos par pievienošanos klubam ar Latvijas izlases spēlētājiem Savaļnieku un Vorobjovu, kuri šosezon spēlēja Riga FC, kā arī vēl neseno mūsu valstsvienības pussargu Aleksandru Fertovu.

PĀRSPĒĻU MEISTARI

Jau ceturto gadu pēc kārtas pārspēlēs par vietas saglabāšanu virslīgā nācās piedalīties Rīgas klubam FS Metta/LU, kas turnīra tabulā apsteidza tikai Daugavpils komandu. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šosezon studenti izpildīja šo minimālo programmu, divu spēļu summā pārspējot pirmās līgas otro labāko komandu Olaine/Super Nova — 1:1 un 1:0.

Šajā sezonā Andra Riherta vadītajai komandai gan izdevās pa kādai reizei uzvarēt mūsu ierastos vadošos klubus no Liepājas, Ventspils un Jelgavas, tomēr studenti netika pie punktiem mačos ar Spartaku. Ja pirmajos gados FS Metta/LU izcēlās arī ar to, ka iztika bez leģionāru palīdzības, tad šosezon FS Metta/LU krāsas aizstāvēja gan vairāki afrikāņi, gan arī japāņi. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar sešiem vārtu guvumiem gan bija astoņpadsmitgadīgais latvietis Roberts Uldriķis, bet piecus vārtus guva arī veterāns Gatis Kalniņš.

BEZ LATGALES

Nākamais gads būs pirmais atjaunotās republikas laikā, kad virslīgā nebūs pārstāvēta Daugavpils un arī visa Latgale. Vēl ne tik sen — 2012. gadā — Daugavpils klubs Daugava kļuva par Latvijas čempioniem, bet šosezon BFC Daugavpils bez variantiem palika virslīgā pēdējā vietā.

BFC Daugavpils 28 spēlēs izcīnīja 11 punktus un svinēja tikai divas uzvaras. Lai gan septembrī latgaliešiem izdevās sensacionāli pārsteigt nākamos čempionus Spartaku (2:1). Daugavpilieši guva tikai 13 vārtus, turklāt gandrīz pusi no tiem (sešus) mačos ar priekšpēdējo komandu FS Metta/LU.

Daugavpils vietu virslīgā nākamgad jāieņem pirmās līgas uzvarētājiem SK Babīte, kam šogad čempionātā nebija konkurentu — neskaitot pēdējā kārtā nesagatavota laukuma dēļ nenotikušo spēli, bijušā Latvijas izlases uzbrucējs Mihaila Miholapa trenētā komanda svinēja uzvaras 26 no 27 spēlēm. Pirmās līgas čempionu līderi bija uzbrucēji Niks Savaļnieks un Edgars Kārkliņš.

 

SYNOTTIP VIRSLĪGA

Spartaks28 – 17 – 4 – 7 – 46:22 – 55

FK Jelgava 28 – 16 – 3 – 9 – 37:24 – 51

FK Ventspils 28 – 15 – 6 – 7 – 47:28 – 51

FK Liepāja 28 – 12 – 6 – 10 – 38:31 – 42

Riga FC28 – 8 – 12 – 8 – 28:24 – 36

RFS 28 – 9 – 8 – 11 – 22:31 – 35

FS Metta/LU 28 – 8 – 6 – 14 – 32:47 – 30

BFC Daugavpils 28 – 2 – 5 – 21 – 13:56 – 11

Rezultatīvākie spēlētāji: Ģirts Karlsons (FK Ventspils) — 17, Dmitrijs Platonovs — 12, Jevgeņijs Kazačoks (abi Spartaks) — 10, Eduards Tīdenbergs (FK Ventspils) — 8, Andrejs Kovaļovs, Gļebs Kļuškins (abi FK Jelgava), Edgars Gauračs (Spartaks) — 7, Oskars Kļava (FK Liepāja), Raivis Andris Jurkovskis (RFS), Roberts Uldriķis (FS Metta/LU) — 6

KOMANDA.LVPIRMĀ LĪGA

SK Babīte 28 – 26 – 0 – 2 – 102:25 – 78

AFA Olaine/SK Super Nova 28 – 20 – 2 – 6 – 74:21 – 62

FK Auda 28 – 20 – 1 – 7 – 78:42 – 61

Valmiera GlassFK/BSS 28 – 19 – 0 – 9 – 81:29 – 57

Rēzeknes FA/BJSS 28 – 18 – 1 – 9 – 103:47 – 55

FK Tukums 2000 TSS 28 – 16 – 2 – 10 – 100:59 – 50

FK Smiltene/BJSS 28 – 15 – 3 – 10 – 74:47 – 48

Skonto28 – 16 – 2 – 10 – 71:40 – 42*

RTU 28 – 28 – 13 – 3 – 12 – 59:46 – 42

FK Staiceles bebri 28 – 10 – 2 – 16 – 48:73 – 32

JDFS Alberts 28 – 9 – 2 – 17 – 32:61 – 29

FK Ogre 28 – 28 – 7 – 1 – 20 – 37:70 – 22

Preiļu BJSS 28 – 5 – 1 – 22 – 28:91 – 16

FK Jēkabpils/JSC 28 – 4 – 2 – 22 – 32:138 – 14

JFK Saldus 28 – 1 – 0 – 27 – 13:143 – 3

* Skonto atņemti astoņi punkti

Rezultatīvākie spēlētāji: Dmitrijs Kuzmins (FK Tukums 2000 TSS) — 47, Vugars Askerovs (AFA Olaine/SK Super Nova) — 40, Niks Savaļnieks (SK Babīte) — 31

OTRĀ LĪGA

Finālturnīrs

A grupa

FK Igate/Tami-Tami — DzSK Lokomotīve 1:2, DzSK Lokomotīve — Grobiņas SC 1:1, Grobiņas SC — FK Igate/Tami Tami 2:0

B grupa

SK Cēsis — Balvu SC 4:2, Caramba — SK Cēsis 1:2, Balvu SC — Caramba 0:4

Fināls

Grobiņas SC — SK Cēsis 1:0

Pirmais posms

Rīga

Progress/Super Nova24 – 20 – 1 – 3 – 76:17 – 61

Caramba24 – 16 – 3 – 5 – 76:20 – 51

Rīnūži/Beitar24 – 16 – 3 – 5 – 107:28 – 51

Amoko/O224 – 13 – 2 – 9 – 73:41 – 41

SK Babīte-2 24 – 12 – 2 – 10 – 52:42 – 38

Monarhs-Flaminko24 – 10 – 7 – 7 – 53:41 – 37

Salaspils FS24 – 11 – 1 – 12 – 49:51 – 34

Dinamo24 – 10 – 3 – 11 – 45:65 – 33

Riga United24 – 10 – 3 – 11 – 38:50 – 33

SK Upesciems 24 – 9 – 1 – 14 – 53:74 – 28

Olaine24 – 6 – 3 – 15 – 22:74 – 21

Fortūna/Ogre24 – 6 – 0 – 18 – 46:100 – 18

Optibet Traktors24 – 0 – 5 – 19 – 22:109 – 5

Vidzeme

Rietumu grupa

FK Alberts 12 – 9 – 2 – 1 – 32:5 – 29

FK Pļaviņas 12 – 9 – 0 – 3 – 51:16 – 27

Aliance (Rīga) 12 – 6 – 2 – 4 – 30:22 – 20

FK Salaspils 12 – 6 – 1 – 5 – 20:24 – 19

FK Salacgrīva 12 – 4 – 1 – 7 – 19:30 – 13

Riga United-212 – 2 – 2 – 8 – 13:26 – 6

FK Lielupe 12 – 2 – 0 – 10 – 8:50 – 6

Austrumu grupa

FK Valka/Valmiera 12 – 9 – 1 – 2 – 45:16 – 28

SK Cēsis 12 – 7 – 1 – 4 – 34:22 – 22

Staiceles bebri-212 – 7 – 1 – 4 – 38:21 – 22

Balvu SC 12 – 5 – 2 – 5 – 25:37 – 17

FK Smiltene-2 12 – 5 – 2 – 5 – 37:42 – 17

FK Limbaži 12 – 2 – 2 – 8 – 21:54 – 8

FK Priekuļi 12 – 2 – 1 – 9 – 23:31 – 7

Spēles par 1.—4. vietu

FK Valka/Valmiera 6 – 5 – 0 – 1 – 24:12 – 15

SK Cēsis 6 – 5 – 0 – 1 – 15:7 – 15

FK Alberts 6 – 1 – 0 – 5 – 6:13 – 3

FK Pļaviņas 6 – 1 – 0 – 5 – 10:23 – 3

Latgale

DzSK Lokomotīve 14 – 13 – 1 – 0 – 93:10 – 40

FK Krāslava 14 – 12 – 1 – 1 – 95:13 – 37

Ilūkste 14 – 8 – 1 – 5 – 38:26 – 25

Kalupe 14 – 7 – 1 – 6 – 34:34 – 22

Rēzeknes nov. BJSS 14 – 5 – 3 – 6 – 32:37 – 18

Dzirkstelīte14 – 3 – 2 – 9 – 25:59 – 11

Rēzeknes FA/BJSS-2 14 – 2 – 2 – 10 – 22:84 – 8

Viesīte 14 – 0 – 1 – 13 – 15:91 – 1

Kurzeme

Grobiņas SC 10 – 10 – 0 – 0 – 39:4 – 30

Talsi/FK Laidze 10 – 8 – 0 – 2 – 37:16 – 24

Saldus SS/Brocēni 10 – 4 – 1 – 5 – 20:21 – 13

FC Nikers 10 – 4 – 0 – 6 – 24:29 – 12

FK Nīca 10 – 1 – 2 – 7 – 11:28 – 5

FK Mērsrags 10 – 1 – 1 – 8 – 8:41 – 4

Zemgale

FK Igate/Tami-Tami 8 – 8 – 0 – 0 – 36:3 – 24

FK Jelgava-3 8 – 5 – 1 – 2 – 25:12 – 16

Dobeles Daugava 8 – 4 – 1 – 3 – 14:14 – 13

FK Senči 8 – 1 – 0 – 7 – 7:32 – 3

JFC Dobele 8 – 1 – 0 – 7 – 3:24 – 3

Ziemeļaustrumi

Balvu SC 10 – 10 – 0 – 0 – 43:4 – 30

Kvarcs/Madona10 – 6 – 1 – 3 – 30:19 – 19

Lubāna 10 – 5 – 1 – 4 – 20:20 – 16

FB Gulbene 10 – 3 – 2 – 5 – 19:24 – 11

Latgols(Ludza) 10 – 2 – 1 – 7 – 15:39 – 7

FK Alūksne 10 – 1 – 1 – 8 – 14:35 – 4