Pasaules futbola čempionāts 2018
14. jūnijā Maskavā, Lužņiku stadionā, ar Krievijas un Saūda Arābijas spēli tiks atklāts pasaules čempionāts (Pasaules kausa izcīņa) futbolā. Finālturnīrs ilgs mēnesi — līdz 15. jūlijam —, un par augsto balvu sacentīsies 32 valstsvienības. 64 spēles notiks Krievijas 11 pilsētu 12 stadionos.
GRUPU TURNĪRA SPĒĻU KALENDĀRS
(pēc Latvijas laika)
A grupa
14.06. 17.00 Maskava, Krievija—Saūda Arābija
15.06. 14.00 Jekaterinburga, Ēģipte—Urugvaja
19.06. 20.00 Sanktpēterburga, Krievija—Ēģipte
20.06. 17.00 Rostova, Urugvaja—Saūda Arābija
25.06. 16.00 Samara, Urugvaja—Krievija
25.06. 16.00 Volgograda, Saūda Arābija—Ēģipte
B grupa
15.06. 17.00 Sanktpēterburga, Maroka—Irāna
15.06. 20.00 Soči,Portugāle—Spānija
20.06. 14.00 Maskava, Portugāle—Maroka
20.06. 20.00 Kazaņa, Irāna—Spānija
25.06. 20.00 Saranska, Irāna—Portugāle
25.06. 20.00 Kaļiņingrada, Spānija—Maroka
C grupa
16.06. 12.00 Kazaņa, Francija—Austrālija
16.06. 18.00 Saranska, Peru—Dānija
21.06. 17.00 Jekaterinburga, Francija—Peru
21.06. 14.00 Samara, Dānija—Austrālija
26.06. 16.00 Maskava, Dānija—Francija
26.06. 16.00 Soči, Austrālija—Peru
D grupa
16.06. 15.00 Maskava, Argentīna—Islande
16.06. 21.00 Kaļiņingrada, Horvātija—Nigērija
21.06. 20.00 Ņižņijnovgoroda, Argentīna—Horvātija
22.06. 17.00 Volgograda, Nigērija—Islande
26.06. 20.00 Sanktpēterburga, Nigērija—Argentīna
26.06. 20.00 Rostova, Islande—Horvātija
E grupa
17.06. 14.00 Samara, Kostarika—Serbija
17.06. 20.00 Rostova, Brazīlija—Šveice
22.06. 14.00 Sanktpēterburga, Brazīlija—Kostarika
22.06. 20.00 Kaļiņingrada, Serbija—Šveice
27.06. 20.00 Maskava, Serbija—Brazīlija
27.06. 20.00 Ņižņijnovgoroda, Šveice—Kostarika
F grupa
17.06. 17.00 Maskava, Vācija—Meksika
18.06. 14.00 Ņižņijnovgoroda, Zviedrija—Dienvidkoreja
23.06. 20.00 Soči, Vācija—Zviedrija
23.06. 17.00 Rostova,Dienvidkoreja—Meksika
27.06. 16.00 Kazaņa, Dienvidkoreja—Vācija
27.06. 16.00 Jekaterinburga, Meksika—Zviedrija
G grupa
18.06. 17.00 Soči, Beļģija—Panama
18.06. 20.00 Volgograda, Tunisija—Anglija
23.06. 14.00 Maskava, Beļģija—Tunisija
24.06. 14.00 Ņižņijnovgoroda, Anglija—Panama
28.06. 20.00 Kaļiņingrada, Anglija—Beļģija
28.06. 20.00 Saranska Panama—Tunisija
H grupa
19.06. 17.00 Maskava, Polija—Senegāla
19.06. 14.00 Saranska, Kolumbija—Japāna
24.06. 17.00 Jekaterinburga, Japāna—Senegāla
24.06. 20.00 Kazaņa, Polija—Kolumbija
28.06. 16.00 Volgograda Japāna—Polija
28.06. 16.00 Samara, Senegāla—Kolumbija
Pēc grupu turnīru rezultātiem pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējas astotdaļfinālam (30.06.—03.07.), pēc tam ceturtdaļfināls (06.07. un 07.07.), pusfināli (10. un 11.07.), spēle par 3. vietu 14.07., fināls — 15.07. Maskavā.