Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Sāksim jaunu tradīciju!

Olimpiskā diena šogad notiks 26. septembrī. Bet līdz 23. maijam Latvijas Olimpiskā komiteja aicina pašvaldību sporta dzīves vadītājus un reģionālos Olimpiskos centrus pieteikties pasākuma organizēšanai.

Šogad pasākuma moto būs: Iepazīsties — mini handbols. LOK un Latvijas Handbola federācija (LHF) sadarbosies Olimpiskās dienas 2014 pasākumu organizēšanā, kurā būs ne tikai tradicionālā kopīgā vingrošana vienlaicīgi visās pasākuma norises vietās Latvijā, trīs radošie konkursi un sacensības, bet arī īpaša programma, kas iepazīstinās ar handbola spēles pamatiem.

Sāksim jaunu tradīciju, kur katru gadu sabiedrību iepazīstināsim ar kādu no olimpiskajiem sporta veidiem,” norāda LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. „Sāksim ar handbolu. Ceram, ka šogad LOK rīkotajā pasākumā piedalīsies jau 100 000 dalībnieku visā Latvijā. Kopīgi iepazīsim ļoti interesantu spēli — mini handbolu, kas noteikti radīs papildu interesi par olimpisko sporta veidu — handbolu”.