Somija triumfē

Ar Somijas izlases florbolistu triumfu Arēnā Rīga 8350 skatītāju klātbūtnē beidzās 11. pasaules čempionāts. Finālā čempionu noteikšanai nepietika ar trīs periodu un papildlaika 70 minūtēm. Somija savu pārākumu pār astoņkārtējo pasaules čempioni Zviedriju apliecināja tikai pēcspēles metienu sērijā.

Somijas florbolisti iekļūšanu finālā nodrošināja tikai septiņas sekundes pirms pusfināla beigām pret Čehiju, bet zelta spēlē somiem izdevās atjaunot neizšķirtu pēc nokļūšanas zaudētājos ar 0:2. Zviedri vēlreiz izvirzījās vadībā, bet pamatlaiks beidzās 3:3. Pēcspēles metienu sērijā Somija bija pārāka, trešo reizi vēsturē izcīnot zelta medaļas!

12. pasaules čempionāts notiks 2018. gada decembrī Čehijā.