Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Vareni spēki!

Tāda ir mūsu Soču olimpiskās komandas devīze. Šos varenos spēkus veido ūdens, meži, lauki, saule un ļaudis. Izmantojot šīs piecas Gvido Zālīša veidotās dizaina koncepcijas tēmas, modes māksliniece Natālija Jansone radīja Latvijas olimpiešu parādes, atpūtas un brīvā laika tērpus, kuri nepilnus divus mēnešus pirms spēlēm tika prezentēti lidostā Rīga — vietā, no kuras mūsu atlētus pavadīsim uz Sočiem.

Neviens Soču olimpietis gan šajā pirmajā tērpu uzprovē piedalīties nevarēja, jo visiem spēļu kandidātiem olimpiskā ziema jau sākusies, turklāt ar visnopietnākajām sacensībām. Tāpēc viņiem talkā nāca vasaras olimpieši, kas demonstrēja Latvijas uzņēmuma Bars un Somijas Halti šūtos sporta un iesildīšanās tērpus. Savukārt Ogres OT Stils darinātajos parādes mundieros publikas priekšā iznāca oficiālās personas — Latvijas delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers un preses atašejs Marita Vilciņa. Bet pirmo reizi pēc LOK licences līguma īpaši darinātajos līdzjutēju tērpos iejutās hokejistu dzīvesbiedres un sporta žurnālisti.

Attēlā: Vieglatlēte Aiga Grabuste un pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš uz… Sočiem! Halti siltajos tērpos