Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Juris Bērziņš-Soms pazīst drēbi

To apliecina viņa varējums paralimpiskajās spēlēs Londonā. Juris ir ne tikai talantīgs fotogrāfs, kurš jau sešus gadus strādā žurnālā Sports, viņam nācies atgriezties dzīvē pēc bezcerīgi smagas autoavārijas, un Juris zina, ko nozīmē otrreiz dzīvē sākt mācīties staigāt. Tāpēc sportā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām viņš spēj notvert visspilgtāko emociju kulmināciju. Šogad Juris Bērziņš-Soms kļuva par pirmo Baltijas fotožurnālistu, kas akreditēts paralimpiskajās spēlēs. Tagad publikācijām par šo grandiozo sporta forumu (4300 dalībnieku no 166 valstīm) seko turpinājums.

Ar bankas Citadele atbalstu radīta ceļojoša fotoizstāde Tu esi. Tu vari, kurā 52 lielformāta darbos Juris Bērziņš-Soms emocionāli un efektīgi demonstrē pasaules paralimpiskā sporta daudzveidību un unikalitāti, norādot, ka katrs, lai kā viņam dzīve arī būtu nodarījusi pāri, var atrast tajā vietu. Līdz 26. novembrim izstāde aplūkojama tirdzniecības centra Alfa otrajā stāvā. Attēlā Jura Bērziņa-Soma (no kreisās) veikumu izstādes atklāšanā novērtē paralimpieši Andis Ozolnieks un Aigars Apinis, kas izcīnījis trīs čempiona titulus.