Ūdensmotosports

Cerība
Žurnāls: Nr. 239

Azartists ar pārliecību

Rīdzinieks Maksimilians Tučkovs vēl tikai mācīsies devītajā klasē, bet pērn viņš jau kļuva par Eiropas jauniešu čempionu un nule Alūksnē izcīnīja pasaules meistarsacīkšu zeltu motorlaivu JT-250 klasē. Savukārt liepājnieks Mārtiņš Morozs uzvarēja čempionāta otrajā posmā Formula-4S un nostiprinājās vadībā sezonas kopvērtējumā. TĒVA MEISTARDARBS Tučkovu uzvārds Latvijas ūdensmotosportā ir vairāk nekā pazīstams. Kad deviņu gadu vecumā…
Cerība
Žurnāls: Nr. 236/237

Jauna klase, jauns talants

Jūnija sākumā Liepājas skolnieks Mārtiņš Morozs Parīzes priekšpilsētā Epinē uzvarēja pasaules čempionāta pirmajā posmā ūdensmotosportā Formula 4-S. Šajā jaunajā motorlaivu klasē viņš jau vairākas sezonas sekmīgi startējis sacensībās Rietumeiropā, bijis trešais pat Vācijas lielākā ADAC seriāla kopvērtējumā. Nu veiksmīgs sākums pasaules čempionātā, kam vēl trīs posmi, turklāt nākamais — 9. un 10. jūlijā Alūksnē. TĒVS…