Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Sapnis kapu svētkos?

Pirms gada Kortīna d’Ampeco bija Siguldas pretiniece cīņā par tiesībām rīkot 2026. gada olimpisko spēļu sacensības bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā. Diemžēl ziemeļu ass Ore—Stokholma—Sigulda zaudēja itāļu ziemas projektam Milāna—Kortīna. Pērnziem, apmeklējot 1956. gada olimpisko spēļu trasi, kas jau 10 gadus slēgta, neko vairāk par senu leģendu dvesmu neatradu. Aizslēpoju palūkot, kā tagad izskatās nu jau 2026. gada olimpisko spēļu trase.

Diemžēl nepilna gada laikā bija notikušas tikai trīs izmaiņas. Pie trases parādījies plakāts, kas liek noprast, ka, kopā sapņojot, te pēc sešiem gadiem notiks olimpisko spēļu sacensības. Trase vēl vairāk piebirusi lapegļu skujām, un bobbāram uzradies jauns saimnieks — četrkājains, liels un labsirdīgs.

Citādi Dolomītu Alpos ziemas valda joprojām, un kalnu slēpošanas trases, kurās arī paredzētas sacensības par olimpiskajām medaļām, sagatavotas teicami.

Dainis Caune
Dainis Caune