Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Ceturtais grauds

Turpinot Latvijas Treneru tālākizglītības centra (LTTC) pirmā vadītāja Nila Graša aizsākto tradīciju, klajā nākusi ceturtā Trenera rokasgrāmata, kas šoreiz veltīta vispusīgai fiziskajai sagatavotībai.

Par to vislielākais paldies pienākas LTTC valdes priekšsēdētājai, LSPA docentei pedagoģijas doktorei Signei Luikai, kas, atrodot Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) atbalstu, nodrošināja šā izdevuma tapšanu. Grāmatas galvenais redaktors pedagoģijas doktors Renārs Līcis tajā apkopojis vēl 23 citu autoru pētījumus, atziņas un ieteikumus.

Grāmatai pievienots arī videodisks, kurā redzams, kā sezonai gatavojas Pasaules kausa izcīņas līderi skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, kā arī Latvijas basketbola izlase. Izdevums dāvināts 87 Latvijā atzītām sporta veidu federācijām, kā arī 70 sporta skolām un klubiem. Pārējie interesenti grāmatu var iegādāties LTTC birojā Brīvības gatvē 333.