Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Par taisnīgu atalgojumu

Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes (LSIIDP) konferencē, kā uzsvēra valdes priekšsēdētāja Diāna Zaļupe, galvenais sarunu temats bija diskusijas par algu samaksas modeļiem pedagogiem, kā arī par paaugstinātu medicīnisko uzraudzību jaunajiem sportistiem.

Konferencē, kurā piedalījās arī IzM ministre Ina Druviete, tika uzsvērta doma, ka sadarbībā ar sporta veidu federācijām un pašvaldībām, jāpanāk taisnīgs atalgojums treneriem, kuri bieži vien spiesti strādāt vairākās darba vietās.

Ievadā tika sveikti Jaunatnes sporta fonda finansējuma saņēmēji — gan treneri, gan audzēkņi. Latvijas Valsts mežu, kas ir viens no dāsnākajiem mūsu sporta atbalstītājiem, balvas pasniedza Komunikāciju daļas vadītājs Tomass Kotovičs. Materiālais atbalsts jaunajiem sportistiem (attēlā kopā ar saviem treneriem un apbalvotājiem) ir labs stimuls vēl sekmīgākai sportiskās karjeras turpināšanai.