Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

LONDONA 2012 BMX Dāmām. PROGNOZE

Olafs Lakučs, Sandras Aleksejevas treneris:

 

SĀNCENSES

Pekinā izteiktas līderes bija amerikānietes, kas cieta sakāvi, un francūzietes Anna Karolīna Šasona un Letīsija Lekoržiljē, kuras guva dubultuzvaru. Čempione tagad jau lielo sportu pametusi. Šobrīd ir vairākas izteiktas līderes. Vispirms jau pasaules čempione un pasaules ranga līdere Magalī Potjē (Francija). Tikpat labi uzvarēt var jaunzēlandiete Seira Volkere, austrāliete Karolīna Bahanana, angliete Šainīza Rīde vai amerikāniete Alise Posta. Katrā ziņā cīņa būs interesanta.

IZREDZES

Spēlēs startēs tikai sešpadsmit dāmas. Tādējādi pēc taimtriāla būs tikai trīs pusfināli un fināls. Sandras uzdevums debijas reizē ir nobraukt labāk nekā jebkad agrāk.

Londonas dāmu trases konfigurācijā iekļauts īpatnējs tunelis, kam puiši lec pāri, bet meitenes no tā lido ārā virāžā. Tas vairāk ir psiholoģisks elements, no braukšanas viedokļa šajā vietā nav nekā sarežģīta. Toties pirmie divi ir desmitmetrīgi lēcieni. Dāmām tas ir maksimāli tālu. Būs problēmas, ja trasē pūtīs vējš. Meitenēm jebkura superkrosa trase jābrauc ar 110 procentu atdevi.

Mūsu mīnuss, ka Sandra olimpiskajā trasē nav braukusi. Bet mēs to zinām un nebaidāmies. Būs oficiālie treniņi. Ļoti bieži sportisti trasi ierauga, tikai ierodoties uz sacensībām, jo tā speciāli tām celta.

 

Sandra ALEKSEJEVA

Dzimusi: 1991. gada 3. maijā Krāslavā

Augums, svars: 164 cm, 62 kg

Ģimenes stāvoklis: neprecējusies

Sporta veids: riteņbraukšana — BMX

Izglītība: Smiltenes tehnikums

Pirmais treneris: Olafs Lakučs

Treneris: Olafs Lakučs

Rezultāti : 2009. gada Eiropas čempionāts fināls junioriem — 5. vieta, 2010. gada Eiropas čempionāts fināls — 7. vieta, 2010. gada pasaules čempionāts — 6. vieta priekšsacīkstēs, 2011. gada Eiropas čempionāts fināls — 13. vieta, 2011. gada pasaules čempionāts — 6. vieta priekšsacīkstēs, 2012. gada Eiropas čempionāts fināls — 13. vieta, 2012. gada pasaules čempionāts — 16. vieta, 34. vieta time trial

Olimpiskā pieredze: —

Intereses: futbols

Persona, kas visvairāk iespaidojusi sporta karjeru: treneris Olafs Lakučs, kurš deva ticību spēkiem

Interesanti: brālis Jānis Aleksejevs trīskārtējs NEZ Ziemeļeiropas (FIA North European zone) čempions rallijkrosā