Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Pārliecinoši un sīksti

Latvijas olimpiādē Valmieras Avotu laukumā bija pārstāvēti 27 (!) Latvijas novadi un pilsētas. Uzvarētāju laurus plūca Rīgas komandas golferi Reinholds Pīrāgs kungu ieskaitē un Anna Diāna Švanka sacensībās dāmām. Švankas uzvara šķita neizbēgama jau pirms pēdējās sacensību kārtas, bet Pīrāgam pirmo vietu izdevās noturēt sīvā konkurencē ar sekotājiem.

Pēdējā raundā Pīrāgs nospēlēja ar 68 sitieniem jeb +4 virs PAR un kopvērtējumā palielināja pārsvaru pār otrās vietas ieguvēju Carnikavas novada golferi Aleksandru Pāvulānu līdz diviem sitieniem. Savukārt uz bronzas pozīciju svētdien pakāpās Mikus Gavars no Garkalnes novada. Viņš pēdējās 18 bedrītēs sasniedza labāko rezultātu –67 sitieni. No Pīrāga, kurš trīs dienu summā nospēlēja ar +13 virs PAR, Gavars atpalika par četriem sitieniem.

Turpretī dāmām Latvijas amatieru čempiones Švankas pārsvars pār sāncensēm aizvien pieauga, un trešā raunda izskaņā uzvarētāja ar summā iekrātu rezultātu +23 virs PAR otrās vietas ieguvēju Ogres novada golferi Lindu Ķirķi apsteidza par 24 sitieniem. Savukārt pieredzējusī Vineta Ruka Siguldas novada godalgu krājumu papildināja ar bronzas medaļu, ko nodrošināja ar viena sitiena pārsvaru pār rīdzinieci Danu Zālīti.

 

LATVIJAS IV OLIMPIĀDES PJEDESTĀLS

Dāmas

1. Anna Diāna Švanka (Rīga) 215

2. Linda Ķirķe (Ogres nov.) 239

3. Vineta Ruka (Siguldas nov.) 245

Kungi

1. Reinholds Pīrāgs (Rīga) 205

2. Aleksandrs Pāvulāns (Carnikavas nov.) 207

3. Mikus Gavars (Garkalnes nov.) 209