Basketbolā: trešo reizi SK Cēsis

Sezonas laikā cēsnieces uzvarēja 22 apvienotā Latvijas un Igaunijas sieviešu čempionāta pamatturnīra un divās finālturnīra cīņās, bet Latvijas Sieviešu basketbola līgas finālsērijā ar 3—1 pārspēja TTT Rīgas komandu. Bronzas medaļas izcīnīja Liepājas Papīrs, kas sērijā par 3. vietu ar 2—0 pieveica RTU/Merku. Attēlā: čempionu prieks pēc uzvaras izšķirošajā finālspēlē. Pirmajā rindā (no kreisās): Zane Zeltiņa, Arta Strupoviča, Kristīne Silarāja, Anda Eibele un Zane Jākobsone. Otrajā rindā (no kreisās): Latvijas basketbola līgu direktors Ēriks Ozols, Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, fizioterapeits Jānis Ķepītis, Zane Lapsiņa, galvenais treneris Armands Krauliņš, Inesa Ajanoviča, SK Cēsis direktors Krišjānis Kļaviņš, Kīša Hemptone, Ieva Vītola, Renāte Gasiņa un Dita Liepkalne.