Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Pludmales volejbolā: Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Marta Ozoliņa/Alise Lece

Latvijas pludmales volejbola čempionātā ERGO OPEN interesants izvērtās pusfināls, kur Samoilovs/Šmēdiņš vien sīvā cīņā ar 2—1 uzvarēja nākamos bronzas medaļu ieguvējus Mārtiņu Dauburu un Uģi Puķīti. Otrajā pusfināla cīņā ar līdzīgu rezultātu Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters uzvarēja Raimondu Vilmani un Kasparu Salmiņu. Spēlē par zelta godalgām pasaules līderi Samoilovs/Šmēdiņš divos setos pārspēja Soloveju/Finsteru.

„Pusfināla spēlē Uģis Puķītis un Mārtiņš Dauburs parādīja lielisku sniegumu, un mums bija grūti saprast, kā tikt ar viņiem galā,” atzina čempioni Samoilovs un Šmēdiņš. „Vērtējot kopējo turnīra līmeni, var just, ka tas ar katru gadu aug.”

Sieviešu konkurencē bronzas spēlē Agnese Caica un jaunatnes olimpisko spēļu dalībniece Anastasija Kravčenoka divos setos pārspēja Alisi Pastari un Rūtu Treiju, bet cīņā par zelta godalgām Marta Ozoliņa un Alise Lece ar 2—1 svinēja uzvaru pār Ingu Ikaunieci un Lanu Sorokinu. Marta Ozoliņa, kurai šis ir pirmais Latvijas čempiones tituls, neslēpa sajūsmu par uzvaru: „Tikt pie zelta medaļām šajā turnīrā nebija viegli. Bija daudzas sīvas cīņas jāaizvada, lai uzvarētu visu turnīru, bet prieks, ka mums ar Alisi tas izdevās.”

Par visgrūtāko spēli Marta uzskata pusfināla spēli pret Agnesi Caicu un Anastasiju Kravčenoku, jo šim pārim čempiones bija piekāpušās grupu turnīrā.