Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Ziemeļu kaimiņu atmaksa

Renārs Buivids 

Latvijas-Igaunijas čempionātā volejbolā – Schenker līgā – savu atbalstītāju klātbūtnē triumfējis Tallinas Selver, kas sacensību otrās sezonas izšķirošajā spēlē piecos setos uzveica Latvijas čempionvienību Lāsi-R. Otro gadu pēc kārtas bronzas godalgas saņēma SK Rīga.

Ne tikai Schenker līgas vairāku desmitu kilogramu smagā trofeja ar lauvām un volejbola bumbu palika Igaunijā, bet arī Nāciju kauss, jo, izvērtējot sešu Latvijas un Igaunijas klubu kopējās sekmes, pārāki bija mūsu ziemeļu kaimiņi. Lai arī tik jaunam turnīram par tradīcijām vēl pāragri runāt, tomēr otro gadu pēc kārtas trofeja paliek valstī, kur notiek Četru fināls. Pirms gada par čempioniem kļuva Ozolnieku Poliura/Biolara volejbolisti.

Schenker līgas otrais turnīrs ir sekmīgi pabeigts, taču jau tagad tiek runāts par iespēju paplašināt dalībvalstu skaitu, sacensībās iesaistot arī kādu Lietuvas pārstāvi. Interese no mūsu dienvidu kaimiņiem ir, taču jaunpienācējiem noteikti būs visgrūtāk, jo nāksies ne tikai mērot ceļu uz Latviju, bet arī uz Igauniju. Tiek pieļauta iespēja, ka Schenker līgas klubu skaits varētu tikt palielināts līdz 14, piesaistot vēl kādu komandu no Latvijas vai Igaunijas.