200 komandas

Latvijā sācies lielākais hokeja turnīrs bērniem — Rīgas kauss 2014. Sacensības risinās jau devīto reizi, un tajās piedalīsies ap 200 komandām no 16 valstīm. Jaunie hokejisti dažādās vecuma grupās (no U-10 līdz U-18) sacenšas piecas nedēļas nogales pēc kārtas Volvo, Ozo, Inbox un LSPA ledus hallēs.

Pirmie mačojās U-12 hokejisti. Par uzvarētājiem kļuva Krilja Sovetov (Krievija) spēlētāji, kas finālspēlē ar 3:2 uzvarēja Kalpau (Somija) hokejistus. No mūsējiem visaugstāk tika Jelgavas LSS hokejisti, kas 30 komandu konkurencē izcīnīja 8. vietu.

Spēles, kuru fināli notiks VOLVO hallē, finišēs 27. aprīlī.