Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Biatlonā jākrāj prasme un pieredze

Biatlona sprintā Ernests Loktevs pieļāva trīs kļūdas šaušanā un ieņēma 41. vietu, bet jaunietēm Nora Viktorija Osīte nesašāva divus mērķus, kas viņai deva 45. pozīciju. Iedzīšanas sacensībās Loktevs ar četrām kļūdām saglabāja to pašu 41. vietu, savukārt Nora Viktorija (6 soda apļi) par divām vietām pakāpās uz augšu. Pāru jauktajā stafetē, lai arī nopelnījis 6 soda apļus, mūsu duets finišēja tūlīt aiz igauņiem, kas bija vēl neprecīzāki, un pirms lietuviešiem, izcīnot 23. vietu 27 komandu konkurencē. Par čempioniem kļuva Ķīnas biatlona duets, kam mūsējie zaudēja sešas minūtes.

Recepte lielākiem panākumiem nākotnē elementāra — jākļūst ātrākiem un precīzākiem.

Autori: Mārtiņš Mālmeisters