Daugavpilietis no Francijas

Trīs dienas Volvo ledus hallē Rīgā valdīja daiļslidošana, kur risinājās pasaules junioru Grand Prix kārtējā posma sacensības. Starp trīsdesmit valstu sportistiem bija arī desmit mūsu jaunie slidotāji.

Lielāko panākumu guva četrpadsmitgadīgais daugavpilietis Deniss Vasiļjevs, kurš, pateicoties teicamai izvēles programmai (5. vieta), finišēja septītais 27 sportistu konkurencē. Talantīgais puisis tagad trenējas un dzīvo Francijā, kur kļuvis par vairāku turnīru uzvarētāju.

Meiteņu konkurencē startēja trīs mūsu pārstāves. Vislabāk veicās dvīņumāsām Gailēm — 27 slidotāju konkurencē 17. vietu izcīnīja Kristīne, 19. — Ieva. Mūsējie startēja arī pāru slidojumos — 9. vietā (10 pāru konkurencē) Jekaterina Pribilova un Jegors Ņikita Admiralovs, dejās uz ledus Olga Jakušina un Aleksandrs Grišins palika desmitie (startēja 12 pāri).

Mūsu jaunajiem sportistiem tā bija laba pieredzes skola, kā arī apjausma, cik daudz darba jāiegulda, lai sekmīgi sacenstos ar Krievijas, Ķīnas, ASV un citu valstu daiļslidotājiem.