Kalnu slēpošanā vajā kļūdas un traumas

Kalnu slēpošanā mūs pārstāvēja māsa un brālis — Žanete un Žaks Gedras. Žanete pirmajā sacensību dienā izcīnīja 30. vietu supergigantā. Sportiste to paveica, par spīti traumai, kura diemžēl liedza jaunajai kalnu slēpotājai piedalīties nākamajās sacensībās.

Kā pa kalniem gāja arī Žanetes brālim Žakam. Vispirms sportists izcīnīja 36. vietu supergigantā, pēc tam ļoti atzinīgs sniegums slēpošanas kombinācijā, kuras ietvaros viņš supergigantā finišēja 30. vietā, bet slalomā spēja sasniegt desmito labāko rezultātu, summā pakāpjoties uz 16. vietu.

Pēc tam Žaku sāka vajāt nelaimes, jo kalnu slēpotājs nespēja finišēt ne milzu slalomā, ne slalomā. Pēc pirmā brauciena milzu slalomā Žaks atradās 16. vietā 60 dalībnieku konkurencē, līderim zaudējot 3,20 sekundes. Diemžēl otrajā braucienā Žaks jau trases augšdaļā piedzīvoja neveiksmi un izstājās. Slaloma pirmajā braucienā pēc pirmās kontrolatzīmes bija augstajā sestajā vietā, bet finišu nespēja sasniegt.

Autori: Mārtiņš Mālmeisters